Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen altáji állapotban...

Eszo kérdése:

Milyen altáji állapotban illik elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Bocsi a kérdésért, de most készülök menni, és nem tudom hogy illik..

borotváltan, vagy inkább ne!

vagy hogyan?


2010. máj. 26. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mindegy a dokinak, hogy borotválod-e vagy sem. Az a lényeg,hogy tiszta és ápolt legyél, nem a fazon.
2010. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.én még szülni is borotváltan mentem.én nem szeretek nem ápoltan menni.ugyh én javaslom a borotválást....
2010. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az előzőt kijavítanám annyiban, hogy a nem borotválás nem jelenti azt, hogy ápolatlan!!

egy szülésnél azért más, mert ott ígyis-ugyis leborotválják, magadnak segítesz azzal, ha úgy mész mert nem szárazon fognak "végigkarcolni".

én nekem már mondta nőgyógyász, hogy ő nem szereti, ha borotválva van a nő mert sértheti a szőrtüszőt. én személy szerint pár nappal előtt borotválom le így nem lesz "babapunci", de nem is lesz szőrbozont. vigyél magaddal intim törlőt, ezt tanácsolni tudom, mert úgy is el kell menni előtte pisilni, és jobb érzés, ha azzal át tudod törölni magadnak mielőtt a doki hozzányúl...

2010. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet! A nőgyógyásznak mindegy,hogy teljesen leborotvált,fazonra nyírt,vagy úgy van,ahogy minket teremtettek, a lényeg,hogy tiszta legyél!! A doki,ha nem borotválod le,is meg tud vizsgálni:)

Én közvetlen indulás előtt még be szoktam iktatni egy mozsdást. A rendelőkben általában ki van írva,hogy üres legyen a végbél,illetve a húgyhólyag.

2010. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én borotválva megyek, de csak azért mert én így jobban érzem magam! Neki mindegy... gondolj bele naponta hány puncit lát... nem fog emlékezni rád.
2010. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!