Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 11. napján görcsölés,...

Ciklusom 11. napján görcsölés, mellfájás és barnázás. Mitől lehet? Tudom középidőben vagyok, de ilyet még nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
Ciklusom 11. napján vagyok, hasam görcsöl (nem szurkál mint peteéréskor), barnázok tegnap óta és a mellemfájásom az előző menzesz óta sem mulik.(25 napos a ciklusom) Tudom hogy epp kozepidőben vagyok, de ilyet még sose tapasztaltam. Mitől lehet ez? Hormonális probléma vagy talán terhesség? Nagyon szeretnénk amúgy kisbabát.
2016. nov. 28. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet. De en megnezetnem magam dokival. Nem ijesztgetni akarlak,de nekem anno megjott idore 11napig mensturaltam (teszt negativ) majd par nap szunet es barnazni ,gorcsolni kezdtem hirtelen eszembe jutott,hogy remelem nem mehenkivuli-teszt:pozitiv.Sajnos az volt. Remelem nalad semmi ilyesmi" csak" peteeres,vagy hormonzavar ,de inkabb a kozti verzes miatt jobb megnezetni.
2016. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Teszteltem,de negatív lett. Persze az is lehet hogy most van ovum csak most erősebb jelekkel. De a mellfájást sem értem november eleje óta fáj a mellem és menzesz utan sem enyhült.
2016. nov. 28. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar is. Nezed meg magad dokival. Amugy sem art igy a baba elott,hatha a panasz orvoslasa utan jon is a pici;) Mielobbi jobbulast es ket csikos tesztet kivanok;)
2016. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2016. nov. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!