Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidőben mindig vérzek pár...

Középidőben mindig vérzek pár napot, ez gond lehet teherbeesésnél?

Figyelt kérdés

A 2. terhességem óta így van, nem tudom mitől lehet. Plusz ha a középidő után élünk házaséletet, van hogy picit vérzek. Elalváshoz még szoptatok.

Szeretnénk újabb babát, szerintetek jelenthet gondot ez a középidei vérzés?



2017. máj. 31. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonális dolog a szoptatás miatt.Lehet ha mar 1 szopi sem lesz megszűnik.Másrészt szoktam olvasni,hogy ez van akinél a termékenység jele,ovulációs vérzés...Drukkolok!
2017. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! En szinte mindig verzek középidőnél.. többnyire csak pisilesnel. Engem is aggaszt, de több dokinal is voltam es mindegyik azt mondta ez normális.. most voltam vervetelen is, hátha valami kiderül... de azt en is olvastam , hogy ez lehet a termékenység miatt is.
2017. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Igen, nekem is inkább csak wcpapíron látszik, de néha picit erősebb és a tisztaságin is, már el is múlt. Idegesít kicsit, de amíg szoptatok, addig felesleges hormonvizsgálatra mennem. Azért kicsit megnyugtattatok, köszi! :)
2017. jún. 1. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!