Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor teherbe esik az ember...

Amikor teherbe esik az ember hanyadik héttől érzi azt hogy terhes?

Figyelt kérdés
Vagyis arra lennék kíváncsi hogy hanyadik héttől hánynak,és hanyadik héttől bomlik fel az étrendük? És egyájtalán éreznek olyat hogy nincsennek még tele,és kell enniük,mert ég a gyomruk!?...

2017. szept. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha a kérés komoly, nagyon gyerek lehetsz még. Sem a rossz tünetek, sem az étrend változása nem biztos. Van, akinek csak hányingere van pár hétig, van, aki hány napi 1x, van, aki a 12. hétig, van, aki végig. Én pl egyszer sem hánytam, nem émelyegtem, semmi ilyesmi nem fordult elő. Akire jellemzek ezek a tünetek, azok a 6-8. héten kezdik általában.


A teltségérzet és a gyomorégés abszolút nem függ össze, és az sem törvényszerű, hogy egy kismama többet eszik, vagy mást, mint addig.

2017. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán így működik.

Minden terhesség más. Én pl hetedik héttől hánytam, de ez nem jelent semmit. A gyomrom sose égett. Olyat se éreztem semmi miatt, hogy ennem kéne,inkább étvágytalan voltam. De ez mind nem számít, mert pl nálad nagy eséllyel már máshogy lenne.

Kicsit járj jobban utána a terhességnek, de valami normálisabb oldalon. Olvasgasd a Nutriklub vagy hasonló oldal írásait.

2017. szept. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem már akkor voltak tüneteim mikor még nem késett, szóval..
2017. szept. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hanyas nem volt nalam csak par alkalommal ha valami szag megcsapott.

Hányinger 6.-12.hetig.

Nem bomlott fel az etrendem. Az, hogy mast ettem az abban az időszakban volt amikor mindentől hányingerem volt, de azert igyekeztem enni.

Ha eg a gyomrom en nem eszem hanem renniet veszek be. Ez kb a 36.hettol igy van, mert a baba nagy es neha ratelepszik a gyomromra. Előtte nekem savam sem volt.

39hkm.

2017. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5.hétnél mar ereztem hogy fura aszervezetem.de a farkaséhség csak uh után jött.akkor voltam 6 hetes kb.
2018. jan. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!