Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Ciklusom közepe felé volt egy kis megfázásom enyhe lázzal. Csupán pár napig tartott. Szinte minden hónapban érzem és ki tudom számolni a peteérésemet, ami múlt hó 16.án kellett volna, hogy legyen. 14.én picit szurkált is a hasam, de alig észrevehetően. Semmi jelét nem tapasztaltam ovunak ráadásul nem volt ovura utaló nyák sem, sem libidó emelkedés... Viszont e hónap 1.én volt ovus nyák 3.án voltam együtt a férjemmel védekezés nélkül. 4.én pedig megemelkedett a hőmérsékletem ami azótta is tart. Szóval létezik, hogy ennyire elhúzódott volna a peteérésem? Tegnap kellett volna megjönnie, (ha 16.án lett volna ovum) de még ma sem jött meg. Viszont két napja gyakran érzek furcsa hasszurkálást még álmomban is. Ma teszteltem negatívat. Létezne, hogy ennyire elhúzódjon az ovum? 27-29naposak a ciklusaim és szeretnénk babát.

2017. szept. 12. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy ez a ciklus elhuzodasa, lehet, hogy most épp pár nappal tovább tart.

Mondjuk úgy tudom ha fenntmarad a hő, az jelent valamit :)

2017. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hőgörbe (ha jól csinálod), akkor igen pontos. Ha 4-én emelkedett meg a hőd, onnan számolj 14 napot. Ha akkor sem jön meg, majd akkor tesztelj. Ez így egyelőre úgy tűnik, hogy csak kitolódott az ovulációd (ami automatikusan magával vonja a menzesz késését is!!). Persze ettől teherbe eshettél, csak az még nem most fog kiderülni.
2017. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!