Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon baba mocorgás vagy...

Zandreja kérdése:

Vajon baba mocorgás vagy egyéb egészségügyi probléma?

Figyelt kérdés
2gyermekem van 12-2 évesek! Láttam volt már hasonlo kérdés! Köldököm alatt (alhas) mintha baba mocorgást éreznék Hozzá teszem nem bélmozgás! Láthato is! Teszt eredmény negativ menszeszem alapvetően normális!aki kapott vár orvostol választ az kérem irja meg az eredményt amit az orvos mondott???!

#mióma #Magzatmocorgás
2017. szept. 12. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A nap kerdese
2017. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Az alien lesz...


Neked mégis mit szamit, hogy mas erre milyen választ kapott..?!?!? Gondolod ha terhes vagy es egy baba okozza akkor szamit az, hogy mit irnak ide vadidegenek?


Talan az a megoldas, hogy elmész szepen a nőgyógyászhoz es megnezeted magad ultrahangon, mar ha ez a kérdés komoly...


Valszleg másnak is ezt mondta/javasolta az orvosa.

2017. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt, akkor vékonybél mozgás.
2017. szept. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mész Nőgyógyászhoz.

Mert ha a baba mozog akkor 1 igen csak el multál fél idős. 2 látni fogja uh-n

2017. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves alien! Leg közelebb ha nem tudsz normális választ adni inkább hozzá se szolj mert a viccnek is van határa!! Privát üzenetet is irtam de azt nem tudtam ilyen szépen meg fogalmazni! Üdv andrea
2017. szept. 13. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszi az üzeneted.


Hogy lássa mas is mennyire egy ősanya vagy.. Idétzlek es itt válaszolok:

"

Te idiota repedt sarku látom el vagy a fogyatékos világodba alien persze hogy az! Anyád pi csájából is az bujt ki amikor meg születtél! Gondolom fejre is estél! Gondolkozz hogy kinek mit kommentelsz mert ha most elöttem lennél alád is rugdosnék! Remélem a válaszom kielégittő számodra te?????"


Es az en válaszom: Remélem ez is kielégítő neked:


Ha nem az alien nyuszi, akkor en szorítok neked egy bélféregért.

2017. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ohh és még retardált is vagy!? Nem kellet volna kommentelned!legközelebb privibe irok ha kérdésem lessz hozzád!addig szedd össze a nagy doktorátusod Dr. Alien! Jobb vagy mint egy lexikon
2017. szept. 13. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező azért Te is megválogathatnád a szavaidat. Anya létedre Mocskos a szád.

Elhiszem hogy nem tetszett egy komment de azért normális levelet is küldhettél volna a válaszadónak.

Nem kell cigánykodni.

De ha kisebbségi vagy akkor nem szoltam semmit mert nem lehet tőlük mást várni

2017. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

En nem akartam leciganyozni de hat latom másnak is ez jut eszébe.


Mellesleg ha valaki ostoba kérdést tesz fel miert varja, h majd értelmeset válaszolnak? Buta vagy mint az allat, ha en azt gondolnam h bennem egy kisbaba nő, nem itt kerdezoskodnek hanem elmennek az orvoshoz. Ahogy megfogalmaztad a kérdésed az is arra utal, hogy sötét vagy, mint a beborult éjszaka drágám. Es hiába engem b aszogatsz hiába irkálsz ilyen dolgokat, ez nem engem minosit, max ratettel egy lapáttal a saját tragyadombodra.

Menj el orvoshoz. Az agyaddal is..

2017. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Indok amiért feltettem a kérdést!!! Csak hogy tisztába legyen mindenki a tényekkel! GYAKORIKÉRDÉSEK mivel első oldal ahol már olvastam a problémát hogy sok nő tanácstalan ugyan ezzel a problémával kapcsolatban! Gondoltam talán valaki kapott már rá választ hogy vajon miből is ered! Azt hittem kapok egy esszerü magyarázatot ehelyett jön nekem az aliennel meg a leoltással! Analfabétizmus nem itt kezdődik és kérem mind azokat akik ide kommenteltek hogy nézzenek utánna hogy hányan tették fel ezt a kérdést és hogy milyen válaszokat kaptak rá! A vitát leszeretném zárni! A bokokat köszönöm
2017. szept. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!