Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n vagyok, ezek a...

12. dpo-n vagyok, ezek a tünetek premenstruációs vagy inkább babás tünetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel, ahogy indultam volna dolgozni hatalmas hányinger tört rám, hánytam is. Utána gyomor görcseim voltak, gyomorégéssel együtt. Folyásom rendkívül sok van, tejszerű, és rengeteg a mennyisége, ahhoz képest, hogy mennyi szokott lenni. Volt már valaki ugyanezekkel a tünetekkel babás? :)
2017. szept. 13. 07:04
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy soha nem szoktam menstruáció előtt hányni.
2017. szept. 13. 07:06
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak nem 12. dpo-n. Nagyon korán vagy még, fölöslegesen ne éld bele magad.
2017. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Vagy C, verzió :

Benytelted a vírust

2017. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Hát én azért tesztelnék egyet! :) De még ne éld bele magad! Lehet vmi virus is!
2017. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
nem éltem bele magam, tesztelni még nem szeretnék, max ha nem jön meg a várt napján. vírus kizárva, ha az lenne már felkelni sem tudtam volna az ágyból...ilyen típus vagyok :D
2017. szept. 13. 07:33
 6/27 anonim ***** válasza:
12%
Akkor meg terhes vagy ha te ilyen típúska vagy 😂
2017. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
hahaha de vicces valaki :D nem azt mondtam, hogy 100%, hogy terhes vagyok, te nagyon okos, mivel nem védekezünk ez is benne van a pakliban, de olvasd el még egyszer a kérdést és értelmezd! de segítek...premenstruációs vagy babás tünetek... :) mennyi "jó" indulatú ember létezik... nem az ilyesfajta kommentekre voltam kíváncsi ;)
2017. szept. 13. 08:04
 8/27 anonim ***** válasza:
65%

Csak a saját tapasztalataimat tudom írni.

Nekem 14 dpo-n már jól látható pozitív teszt volt és aznap hányingerem lett egyes szagoktól.

Mensi előtt 1-2 napig mindig átlátszó vizes folyásom volt, amikor terhes lettem, akkor sűrűbb, fehéres volt.

2017. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
10%
Haat.. en legalabb eltudom donteni tesztelek vagy sem. Ja bocsi eltudtam donteni...
2017. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9-es, ha unatkozol, menj át másik kérdéshez bunkózni, meg okoskodni, képzeld én is tudnék tesztelni, de mivel olvashattad fent is, 12. dpo-n vagyok, lehet hiába tesztelnék...mert HA esetleg terhes is lennék, akkor sem biztos, hogy pozitív lenne...nem azt mondtam, hogy nem tudom, hogy teszteljek e, azt írtam, hogy megvárom a nemvárt napját, akkor biztosabb információt kaphatok róla! de látom a szövegértéseddel hatalmas bajok vannak! :D
2017. szept. 13. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!