Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec. 13-án volt a mensim első...

Dec. 13-án volt a mensim első napja. Két napja mellfeszülés, premenstruációs tünetek jelentkeztek és hőemelkedésem is van. Lehet, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne.
2008. jan. 4. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem pedig dec.10.-én volt az utolsó mensim első napja. Nekem is vannak ilyen tüneteim, gyakran járok pisilni, folyton éhes vok, és kívánós is. Sok sikert, remélem, hogy neked is+nekem is kisbaba lesz majd! :-))
2008. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vagy terhes:) Nálam is fennállnak jóideje a leírtak. Menzesz előtt pár nappal össze-vissza eszem, 37 C a hőm, és gyakran van migrénem, levertnek,erőtlennek érzem magam. Ha terhes lennél, ezeket tapasztalnád: hulla sápadt arcbőr, reggeli hányinger, gyakori vizelés, összetéveszthetetlen ezzel a PMS-el, és azt érzed is h lakik benned valaki:) Úgy hívják anyai ösztön:)
2010. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!