Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e belőle baba?

Lehet-e belőle baba?

Figyelt kérdés
kalkulátor szerint 6+2 héten járok, pecsételek tegnap óta.tegnap néztek ultrahangon, petezsákot látnak, de még üres. AZ orvosom azt mondta várjak. Lehet még benne baba, másnak azt olvastam ennyi idősen már szívhang volt. 10 mm a petezsák szikhólyag szabályos.volt valaki hasonló helyzetben?

2017. szept. 13. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is türelem, simán lehet még ebből bármi.
2017. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

10 mm- es petezsák+ szikhólyagból még simán lehet baba. Ez alapján szerintem pár nappal később foganhatott. Milyen hosszúak amúgy a ciklusaid?

Pecsételésre mit mondott a doki?

Mikor mész vissza?

2017. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 milis petezsak ninca meg 6 hetes szerintem rossz a kalkulator, vagy rossz adatok alapjan szamol. En ugy tudom petezsak alapjan ugy lehet meghatarozni a kort, hogy 4 het+ annyi nap ahany mm-es. Stoval 10 mm az 5+3. Nekem stimmelt, 5 hetesen es 2 naposan volt 9 mmes a petezsak, de mondjuk nekem volt benne embrio. De szerintem van remeny meg
2017. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
július 27-én volt az utolsó menzeszem első napja, és 35 naposak a ciklusaim.
2017. szept. 13. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
júl.27 volt az utolsó mensesem első napja, 3 nappal ezelőtt a nőgyógyászom azt mondta lát petezsákot, de elvan laposodva, és nincs benne embrió, mára hívtak vizsgálatra ismét, illetve kaparásra, de a mai ultrahangon ezeket az eredményeket kaptam. GS: 14*9 mm, CRL: 4,2 mm vitalitás:jelenleg nem detect. szikhólyag 2,7 mm uterus környezetében kóros nem ábrázolódik. hétfőn kell visszamennem. volt valaki hasonló helyzetben? pecsételtem progeszteront kellett rá szednem, de azt most abbahagyatták.
2017. szept. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!