Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik teszt negatív....

Timcsa80 kérdése:

3 napja késik teszt negatív. Émelygés és fehér szagtalan folyásom van. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Lett belőle baba? Pár nap múlva tesztelek újra.

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 12:18
1 2
 1/15 VeDi84 ***** válasza:
100%

28 napos ciklus mellett 3 nap késésnél még negatív volt a tesz. Vártam további 3 napot, akkor már extra halvány pozitív lett. Tüneteim ekkor még nem voltak csak a mindjárt megjön érzés, ami aztán a 8-9. hétig meg is maradt.

17hkm

2017. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem két napja késik, krémes-enyhe folyásom van.

De nem merek még tesztelni.

2017. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem is 28 napos. Hát most várunk. Túl 3 sikertelen inszemináción és egy sikertelen lombikon. Most rakták helyre a pajzsmirigy értékeimet. Októberben kezdenénk az újabb lombikot. Van már egy 9 éves fiam aki spontán fogant de a tesó nem akar érkezni.
2017. szept. 12. 15:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Hasonló az én tapasztalatom is. Mi is kistesót szeretnénk. Nem akar jönni. Most teszteltem, mert már meg kellett volna jönnie. Sajnos negatív lett.
2017. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Is-is.


Volt hogy vegul megjott, tobbszor is. Es egy alkalommal pedig nem jott meg, pozi lett a teszt.

2017. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem is 3 napja késik!!teszt negativ!!mindig pontosan szokott megjönni,annyit vettem észre hogy a nemvárt előtt 5-6 nappal voltak mindjárt megjönn érzés!!amikor megkelett volna jönnie azóta meg nincs semmi tünetem,csak egy kis cicifájás maradt meg,és egy kis émelygés!!
2017. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ja és elfelejtettem írni,hogy a nemvárt napján csináltam tesztet (clear blue)érzékenység 25-ös,és negativ😔Én is fogok tesztelni még ha addig nem jönn meg!!!!!
2017. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. Én ma reggel is csináltam egy tesztet, de sajnos negatív. Nekem az szegi a kedvem, hogy semmi terhességre utaló bíztató tünetem nincs, csak azt érzem, hogy meg fog jönni. Hát azt nem tudom, hogy van e a trimeszter vitaminnak köze ahhoz, hogy én az elmúlt egy évben sosem tapasztaltam krémes folyást. Mindig vagy semmi vagy egy kicsi vizes volt. Most kb. 3 napja esténként van egy kicsi krémes. Bár lehet semmi jelentősége. Kicsit el vagyok szontyolodva. Nálad mi a helyzet?
2017. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mai tesztem is negatív. Viszont nem első pisiből csináltam. Szombaton tesztelek újra. Mensinek semmi jele.
2017. szept. 14. 09:52
 10/15 anonim válasza:
6-os vagyok!ma reggelre megbetegettem!-:(4 nap késés után!!!
2017. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!