Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudtok az aviva tornáról...

Mit tudtok az aviva tornáról egy hete késett amikor este csináltam akkor nem csinált semmit reggelre ma reggel újra csináltam és egy kis vér elkezdett jönni nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Valamint az a kérdésem, hogy most akkor a következőt ha ez menstruáció mikorra várjam innentől mert ugye egy hét elcsúszott és még ilyen sose volt.

2017. szept. 15. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt senkise tudja, mikor várhatod!:)

Majd kiderul..

2017. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"egy hete késett amikor este csináltam" mármint tornaztal ugy, h késett?


Sztem ha keves volt akkor ez nem mensi. Vagy te tudod máskor milyen.. Milyen? Meg milyen a ciklusod. Egy kicsit ertelmezhetetlen a kérdésed nekem.


Ami biztos, avivaztam es nekem sose vérzett utana.

2017. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. szept. 15. 10:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Máskor több szokott lenni de olvastam egy másik kérdésbe, hogy először pecsételt és aztán estére jött meg rendesen. Terhesség kizárva 6 tesztet csináltam mind - lett és más tünetem sincs ami az előző terhességemnél volt nála előre éreztem, hogy baba van és rengeteget streszeltem is mostanába.(haláleset évforduló miatt:( ).
2017. szept. 15. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat akkor lehet a stressz a meleg vagy siman ez egy ilyen ciklus.


Jo az aviva amugy de en ugy csináltam h azert ha mar a ciklus masodik félévek vtam kicsit visszafogtam vele magam.


Óvatosan.

2017. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felében akart lenni.
2017. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted? mármint a visszafogást?
2017. szept. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!