Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25. -re nem várom. Tegnap...

25. -re nem várom. Tegnap este hasmenésem volt 1X ma reggel rettenetes hányinger ez lehet már baba?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 06:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Hányinger lehet ilyen korán, és nekem épp hasmenés is volt abban az időben , de azt nem vettem jelnek. Még szinte tesztelni is korai. Nekem két napja késett, akkor kimutatta.

Tesztelj hamarosan! Talán látszik..de orvoshoz még nagyon korai menni.

2017. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

A hasmenés NEM terhestünet, a hányinger is ilyentájt azért van, mert szeretnéd, hogy legyen. Amíg nem késik, minden tünet 50-50%-ban lehet terhességi és premens tünet ezért nem érdemes jelentőséget tulajdonítani neki. Tudom, hogy nehéz! Én is nehezen állom meg... De nem szabad.


Drukkolok, hogy pozitívat tesztelj pár nap múlva!

2017. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Vírusos járvány van. Szerintem még ne éld bele magad.
2017. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Inkabb virus. A terhesseggel a szorulas jar inkabb egyutt.

Hagyd a jeleket amugyis mert ertelmetlen, a premens es koraterhes tunetek egyreszt szinte megegyeznek, masreszt a menzeszt nagyon nem varo nok igen nagy szazaleka csomo tunetet produkal, van aki meg hanyast is...illetve eleg sokan tobbnapos kesest. Nagyon nem jo!

2017. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Első babámnál nekem a hasmenés volt az első tünet az első három hónapban maradt is.A hányás csak a pozitív tesz után egy héttel jelentkezett és a teszt is csak az elmaradt utáni negyedik napon lett pozitív.Második babánál szintén ezzel indult.Szóval még bármi lehet.Ha nem jönne meg tesztelj!Megy a drukk :)
2017. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is 25re,azaz holnapra nem várom.Szerintem meg ne tesztelj,várd meg,hogy megjon-e.En ma reggel teszteltem negativat,és nagy csalódás lett a vége.Par napja gorcsolgetek,mintha meg akarna jönni,és a derekam is fáj.
2017. febr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó mizu? Megjött azóta? Ha nem mikor tesztelsz?
2017. febr. 26. 19:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia.Idaig semmi,nem jött meg.Semmi jele nincs a menstruációnak.Holnap reggel tesztelek.Es Nálad mi a helyzet?
2017. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is teszteltem ma nekem negatív lett :( veled mizu?
2017. febr. 27. 11:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív :/ Menstruáció sehol.
2017. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!