Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jól számoltuk akkor ezekben...

Katica04 kérdése:

Ha jól számoltuk akkor ezekben az időkben voltam termékenyebb? Mensi alatt is az voltam eliveg

Figyelt kérdés
Szeptember 3-án jött meg és 7-éig tartott Viszont a számításaink szerint a peteérésem most 6-tól 10-ig valameik nap..9-én nem tudtunk együtt lenni,többi napokon igen.Jól számoltuk külömben? Én vagyok akinek 21 naposak a ciklusai..Arra is gondoltam hogy lehet mensi alatt lenne peteérésem?

#lett számolva?
2017. szept. 15. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

21 napos ciklusnál, ha 14 napos a luteális fázisod, akkor a ciklus 7. napján van ovulációd.

9-én kellett elvileg lenni az ovudnak.


Érdemes lenne amúgy ovu tesztelned vagy hőmérőznöd, ha sikertelen lesz ez a ciklus.

2017. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia első válaszoló, :) Lehet undi lessz,de szerintem nem én vagyok az első aki így csinálta :D 5,6,7,8,10 ebben a napokban akcióztunk élesbe,és hát 5,6,7-én megvolt még picit.. Minden féle pózt felvettem aktus után majd egy órán keresztűl.Gyertya állás,csípő megemelése,kutya póz majdnem...Reggel és este együtt voltunk.. :) Bizakodom hátha... mult hónapban sajnos nem sikerült,most hátha.. Sajna igen rövid ciklusom :/ elvileg 27-én nem kéne megjönnie...Derekam fálydogál,és apró görcsölések 6.-ika óta vannak..Tegnap tünt fel a páromnak hogy a Milka csokit eszem sós pereccel :D Lenne már terhességne tünete ha sikerult volna?
2017. szept. 16. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hamar még nincs tünet,max nemvárt előtt kb. 2 nappal, de inkább nemvárt után.
2017. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Aggódtam picit, hogy nem érzem a cicifályást,és társait.. :)
2017. szept. 16. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
FáJ
2017. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
27,28 án kellet volba megjönnie de nem jött meg.Délutáni tesztem negatív..Korán teszteltem,vagy ténleg nincs baba? :(
2017. szept. 30. 08:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Mi van Veled azóta?
2017. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beiratkozott egy magyar tanfolyamra vagy kezelik a fertőzést, amit a véres szex okozott.
2017. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kezelnek semmivel :D Szerintem nem én vagyok egyedül aki ilyenkor is szexel,nézzük azokat a nőket akiknek orvos alyánlotta hogy vérzés alatt probálkozzanak ;) Valyon őket is kezelik fertőzés gyanulyával? :D Nem hiszem ;) Többi kedves válaszolónak üzenem hogy nem lett baba,5 nap késessel jött meg.Hátha most összejön..
2017. okt. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!