Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felesleges tesztelni, a...

Felesleges tesztelni, a tesztek úgyis mindig tévednek?

Figyelt kérdés

Mindig kb 30. napra jön meg, bár 1-2 nap késés megesik. Évek óta óvszerrel védekezünk, sose volt baleset. Most se. Nem is késett.

Mindig úgy jön meg, hogy első nap barnázás, második nap erősebb barnázás, második nap este-éjszaka vagy legkésőbb harmadik nap napközben vérzés.

Most tartok második nap esténél, és még nem jött meg. Enyhe pirosas-barnás folyás, és ennyi.

Vettem tesztet még ma, reggel meg is csinálom, de annyi mindent olvasni, hogy a tesztek nem megbízhatóak.

Eddig mindig Clear Blue Digital-lal teszteltem, az egyszerűsége ( + vagy - ) miatt, eddig nem tévedett, elég volt egy is.

Viszont amióta beleolvastam itt a témába, hogy van, aki 20 negatív teszttel volt terhes, már nem hiszem, hogy megnyutat, ha holnap megcsinálom, és negatív


Hívjam fel inkább az orvost helyette időpontért, egyedül az a biztos (vagy még az se)?


2017. szept. 15. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már, nincs olyan aki 20 negatív teszttel terhes.
2017. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt olvastam egy hölgy válaszolótól nemrég
2017. szept. 16. 01:09
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha azt írom, idén előrehozzuk a karácsonyt október 24-re, akkor azt is elhiszed?

1-2 teszt lehet hibás, de ennyi lehetetlen. Vagy a nő volt vaksi, vagy csak a szája nagy.


A tesztek szerintem megbízhatóak, nekem sosem mutatott pozitívat baba nélkül, amikor viszont beköltözött a kislányom a hasamba, azonnal. :)

2017. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Millióból egy esetben nem mutatja ki a terhességet azért, mert nem választ ki hcg-t a szervezete a vizeletbe.

Az sokkal gyakoribb, hogy túl korán tesztelnek, vagy nem tudják értelmezni az eredményt.

2017. szept. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem tévedett a teszt. Egyszer történt, hogy túl korán készítettem el, de az nem a teszt hibája volt.

Hivatalosan viszont az orvosi vizsgálat mondja ki a terhesség tényét.

2017. szept. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el, kérdező, rengetegen a használati utasítással se tudnak tesztelni,vagy nem tudják megszámolni a csíkokat.

Én sose teszteltem rossz eredményt.

2017. szept. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten, szerintem a tesztek nem tevednek, ha idoben csinalja az ember. Max az van, hogy tul koran van elvegezve, ezert negativ.

En hatszor voltam terhes (ebbol sajnos negyszer veteltem), illetve volt egy kemiai terhessegem. Mindegyiknel pozitiv lett a teszt, pedig volt olyan is, amikor a nem vart mensi elott csinaltam 1-2 nappal, mert ereztem, hogy van valami. Egyedul a kemiainal volt, hogy nagyon halvany lett, de akkor is pozitiv volt.

Olyan is volt, hogy csak kesett a mensim 1-2 napot es teszteltem, negativ lett, meg is jott hamarosan, nem voltam terhes.

Sem teves pozitiv, sem teves negativ tesztem nem volt, pedig probaltam tobbfele tesztet, sokszor clearblue-t (digitalisat es normalt is), volt, hogy a legolcsobbakat.

2017. szept. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig barnaztam menzesz elott, de mikor terhes lettem eszrevehetoen mas volt. Nemvart elott 3 nappal volt egy pici vilagosbarna maszat, masnap is, aztan elmult. De a szine egyaltalan nem volt pirosas. Szerintem ha valaki megvarja, hogy kessen, akkor nagy valoszinuseggel mar pontos eredmenyt mutat a teszt. En legalabbis ezt tapasztaltam.
2017. szept. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem egy nem két tesztet csinàltam màr. Soha nem hazudott az eredmèny.

Annak lehet 20 negatív tesztje, aki nem tud értelmezni. Pl valaki írta itt egyszer hogy vett olyan tesztet ami màr 3 napos terhességet kimutat. És érdeklődött hogy ha aktus óta eltelt 3 nap akkor ugye biztosak a negatív tesztek.

Vagy ugyanígy a màsik aki aktus utàn egy héttel akarta kizàrni teszttel a terhesség tényét. Sokan még a biológiàval sincsenek tisztàban, nemhogy egy teszt hasznàlatànak helyességével......

2017. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a tesztekben, menj el vérvételre és nézess HCG-t.
2017. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!