Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felesleges tesztelni, a...

Felesleges tesztelni, a tesztek úgyis mindig tévednek?

Figyelt kérdés

Mindig kb 30. napra jön meg, bár 1-2 nap késés megesik. Évek óta óvszerrel védekezünk, sose volt baleset. Most se. Nem is késett.

Mindig úgy jön meg, hogy első nap barnázás, második nap erősebb barnázás, második nap este-éjszaka vagy legkésőbb harmadik nap napközben vérzés.

Most tartok második nap esténél, és még nem jött meg. Enyhe pirosas-barnás folyás, és ennyi.

Vettem tesztet még ma, reggel meg is csinálom, de annyi mindent olvasni, hogy a tesztek nem megbízhatóak.

Eddig mindig Clear Blue Digital-lal teszteltem, az egyszerűsége ( + vagy - ) miatt, eddig nem tévedett, elég volt egy is.

Viszont amióta beleolvastam itt a témába, hogy van, aki 20 negatív teszttel volt terhes, már nem hiszem, hogy megnyutat, ha holnap megcsinálom, és negatív


Hívjam fel inkább az orvost helyette időpontért, egyedül az a biztos (vagy még az se)?


2017. szept. 15. 23:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megcsináltam végül reggel, negatív, de helyzet továbbra is a fentiek, nem jött meg rendesen
2017. szept. 16. 10:47
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Én vagyok a 20 negatív tesztes!

Es terhes vagyok!

A 20 nega tesztben volt netrol rendelt volt x epill volt gabriell a többi nevere nem enlekszem meg 2 fele volt.

A lenyeg h a clear blue az sose csapott be az egyből pozitív lett.


Fogalmam nincs miért negatíak a tesztek az első két gyereknél az x epill es a gabriell is pozi lett akkor netes vackot nem vettem.


Tegnap teszteltem megint clear bluevel 3+ lett (digitalis) tehat tok szepen no a hcg. Uebbe a pisibe beledugtam egy x epillt es egy netes sz@rt az meg negativ. 🤣🤣🤣🤣


UH on minden rendben van a nogyogyasz azt mondta hagyjam az ilyen 20 ft os vackokat azok nem tesztek. Hat nem tudom. :/

minden jot!

9hkm

2017. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Néha lehet előfordul, én is olvastam. De ez ritka, mint a fehér holló. Kb. 1-2%-ot, ha érint.
2017. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-es, én azt írtam (5), hogy még sose csapott be teszt, hozzáteszem, mind gyógyszertárban vettem, nem rendeltem netről soha. Ezek szerint jól sejtettem, hogy nem is érte volna meg.

Amúgy gratulálok a babához. :)

2017. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!