Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt megtermékeny...

Menstruáció alatt megtermékenyülni? Létezik? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Véleményt kérek: menstruáció előtt egy nappal együtt voltam a párommal(na meg előtte is rendszeresen),másnap megjött,de négy napig tartott csak,az utolsó nap egy kis vérzésben volt átlátszó kis folyás,majd utána kb.4 napig mindjárt megjön érzés.Lehetséges a mensi alatt megtermékenyülni,ha esetleg akkor van pé,és előtte egy nappal voltunk együtt?Amúgy 31 naposak a ciklusaim,és pontosak,szóval olyan 16-17.napon kellene lenni a pének!

Köszi a válaszokat.25/L


2010. máj. 27. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
elviekben igen, de nem igazán jellemző. inkább ne alapozz erre.
2010. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,és szerinted muszáj megérezni a pét?Elvileg ugye tojásfehérjés folyás van.Míg nem álltunk rá a gyerekprojektre,azelőtt se emlékszem,h lett volna tojásos élményem.Néha-néha begörcsöltem,arra emlékszem,meg fehér folyásra,de tojásra nem.Lehet akkor nincs is pém?!
2010. máj. 27. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:

nem. én pl nem érzem szinte soha. tojásf folyás pedig van amikor van, van amikor nincs. múlt hónapban kezdtünk el próbálkozni, na most nem volt! :( és nem is jött össze :( de pé biztos volt, mert a hőgörbén látszott. nekem a hasam se szokott görcsölni pé környékén, a mellem se fáj mensi előtt. csak a derékfájás van egy nappal előtte.


31 napos ciklus jónak számít. elég nagy eséllyel rendbe van a pé-d

2010. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást.Van már egy kisfiam,vele nem éreztem semmit,és elsőre összejött.Mostmeg hónapok óta semmi.Nem tudom mi lehet a baj.Ezért gondoltam,h nincs is pém.Hőn kívül mindent kipróbáltam már,és jegyzetelek,számolok,mikor vagyok esélyes,de semmi eddig.Hőmérőzés szerintem egy kisgyerek mellett esélytelen(éjszakai felkelések vannak,korán kelés,későn kelés,stb).
2010. máj. 27. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:

tudom, hogy mindenki azt írja a hőmérőzésre, hogy egy időben kell csinálni, stb, stb.


én nem mérem mindig ugyanakkor. változó, hogy mikor kell kelnem, és felkelés után sem egyből mérem. és az a megállapításom, hogy tökéletesen mutatja, amit kell.

2010. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ovulációs teszttel kellene megpróbálni esetleg nézegetni. Vagy hallottam most mikroszkópos megoldást is. Bemásolom:

PG/53 Fertility Tester ovulációs mikroszkóp, a valóságban is púderdoboz méretű. Előnye, hogy AKÁRHÁNYSZOR, BÁRHOL, BÁRMIKOR használható. Ha éppen gyermeket szeretnénk, segít a fogamzásképes napok megállapításában, de természetesen akkor is hasznos, ha célunk éppen nem a fogamzás.


A mikroszkóp gazdasági előnye: egyszer kell megvenni, és egy "életen át" használható! Ugyanakkor ára (bruttó 1990 Ft + postaköltség) nem haladja meg a fogamzásgátló tabletták egy hónapra szükséges mennyiségének költségét.

[link]

Kitartás!

2010. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!