Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Már 15 napja késik, a...

SOS! Már 15 napja késik, a tesztem poz. Lett, de éjjel elkezdtem vérezni. Nem görcsölök, semmi bajom, "csak" vérzek, de nem sötét, darabos, hanem tiszta vér, mi lehet ez? Lehet, hogy nem is terhesség, csak tévedett a teszt?

Figyelt kérdés
Segítsetek,ma kellene mennem az orvoshoz!!!!!!!!!!Nem leoltásokat várok és tudom,hogy otthonról nehéz válaszolni,de hátha tapasztalt már vki ilyet!
2009. aug. 19. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Futás az orvoshoz!!!!!!! Talán nem késő! A teszt babát mutat az tuti!!!
2009. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ORVOS, KÓRZÁZ! AZONNAL!!!
2009. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, KÓRHÁZ!
2009. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan dokihoz!!! Amikor 1 éve elvetéltem, akkor azt mondták a kórházban, hogy addig mig barna a folyás, addig nincs gond, de ha piros vér, akkor vetélés lehet a vége! Szóval ne várj egy percet sem , irány a kórház!!!
2009. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Doki, MOST! Én is tapasztalatból beszélek...
2009. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megírod majd mi lett veled? Mit mondott a doki? Mert remélem már ott is vagy :)
2009. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát,ennyi!!!!!!!!!!!Vége!!!!!Rohadt egy érzés!!!!!!!!!!Csak sírsz és nem tehetsz semmit!!!!!!Okolod magad,okolod a világot,de nem csinálhatod vissza!Lehet azért nem maradt meg mert kicsit haboztunk,mire azt mondtuk,jöjjön!!!!!!!??????Olyan üres,most minden!
2009. aug. 19. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
erre nincsenek szavak ... de ne magadat okold. Ha jönnie kellett volna akkor jött volna. Tudom sovány vígasz, de most sokan "veled vagyunk" !
2009. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is így fogtam fel kezdetben, de ez nem jó. Mindig vannak kivételek, akiknél ott maradt a baba, pedig nem is akarták, akiknek ilyen-olyan betegségük van, és növekedett a vetélés esélye, de mégis sikerült kihordani... Mi valami miatt nem lehettünk kivételek. Ennek van oka, nem másnak. A babáink tökéletessége önmagárt beszél. Szeretetet hoztak nekünk, amit meg kell őriznünk.

Mielőbbi testi-lelki felépülést!

5. válaszoló

2009. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom Kedves kérdező! Tudom mit érzel, mert én vagyok aki 1 évvel ezelött elvetélt. Nagyon rossz lehet most Neked, de az idő enyhíteni fogja a fájdalmad. :( Próbálkozzatok újra és meglátod sikerül!

A kérdésedre most már válaszolok, mert elöször mikor írtam nem akartalak megijeszteni, de talán, ha késöbb valaki olvassa "okul" belőle, ha nem sötét darabos, hanem tiszta piros a vér az bizony vetélés lesz. :( Sajnos még az orvos sem tud ilyen korai terhességnél, piros vérzésnél segíteni. Magad ne okold emiatt!

2009. aug. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!