Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja szültem. Félek,...

3 hónapja szültem. Félek, hogy terhes vagyok újra. A teszten 1 sötét és egy nagyon halvány csík van, ez terhesség vagy csak az előző terhességem miatt lehetett bennem a hcg hormon és azért van a halvány csík?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 10:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy én is leírtam, hogy az én hibám!

Köszönöm a válaszod de nem ez volt a kérdés!

2010. máj. 27. 18:30
 12/15 A kérdező kommentje:

Csajok! Megcsináltam a tesztet és negatív lett. Egyértelmű negatív!

Talán megúsztam!

2010. máj. 28. 07:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért én a helyedben ellőnék még egy tesztet pár nap múlva.

Hát én teljes mértékben megértem az aggodalmadat, bár nekem még csak két hónapos a kislányom. A rémálmom, hogy hamarabb jön a kistesó, mint kellene.

Tanulj az ijedtségedből, és védekezzetek.

2010. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoztam is, hogy ilyen hamar teherbe estél. Még ma reggel is ezen gondolkoztam.

Örülök!

Mióta megszületett a lányom szinte minden hónapban veszek egy tesztet, pedig gumival védekezünk, de mindig félek.

Gyógyszert kellene szednem, de nagyon idegenkedek tőle, és a nőgyógyászhoz sem akaródzik visszamenni.

Jó babázást neked!!!

2010. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :-)) Én sem akarom a gyógyszert és a spirál sem a kedvencem. De a gumi és a megszakítás rizikós.

Állítólag van egy injekció ami 3 hónapos védelmet ad. De annál meg sok a hormon, elmarad tőle a menstruáció.

Majd a nődokimmal kitalálunk valamit.

Még egyszer köszi! :-))

2010. máj. 28. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!