Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kétszer megjött akkor ugye...

Ha kétszer megjött akkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Most kéne 12 hetesnek lennem, az aktus után kétszer jött meg teljesen normális erősségű és hosszúságú volt mindkettő.

Reggeli hányinger és émelygés nincs, nem is volt, csak az utóbbi hetekben többször szédülök és többször van napközben hányingerem mint kellene, de szerintem ezeket csak bebeszélem magamnak, talán a stressz okozza. A sűrű vizelési ingert és hasfájást pedig csak felfázás okozta.

Viszont a mai napig van hogy terhességre utaló tüneteket produkálok, annak ellenére hogy a 3-4 hete csinált tesztem a lehető legnegatívabb lett.

Két normál erősségű menstruációval és a teszt elég egyértelműen jelzi hogy nem vagyok terhes, de akkor mi okozza a "tüneteket", csak bebeszélem magamnak? Vagy a stressz lehet az oka? (Megváltozott étvágy, ingerlékenység, néha hányinger meg szédülés.)



2017. szept. 17. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű nálad ezek a dolgok stressz miatt vannak.


Biztosan nem vagy 12 hetes terhes a leírtak alapján. Már látszana picit a pocak is ennyi idősen.

2017. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!