Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic? Napi 1 tasakról...

Inofolic? Napi 1 tasakról áttértem kettőre, aminek hatására először csak a 20. napra lett ovum, a következő két ciklusban viszont már a 8-9. ciklusnapon volt ovu.

Figyelt kérdés
Sajnos a luteálisom is csak 10-12 napos. Egyáltalán 20 napos ciklus - amiből 5 nap vérzés - elegendő, h az endometrium felépüljön beágyazódáshoz/megtartáshoz? Térjek vissza a napi 1 inofolicra? De mióta kettőt iszom, azóta látom az alaphőn, meg egyéb jeleken, h intenzíven hat.
2017. szept. 17. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy ittam, hogy a ciklus első pár napjában a menstruáció végégig napi 1-et, utána az ovuig váltogatva, úgy, hogy egyik nap 1-et következőn 2-t, ovu után már csak 1-et naponta.


Teherbe is estem.

2017. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi egyet ittam 2 hónapig. 3. hónapban àlltunk le a védekezéssel, első hónapban sikerült is a pici. Nem ovuteszteltem, nem hőmérőztem rendesen, csak kétnaponta együtt voltunk a vérzés végétől a ciklus majdnem végéig.
2017. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az első válaszolót kérdezném, h változott-e a ciklusod az inofolictól?
2017. szept. 17. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nem változott. Második hònapban lettem terhes, 31 naposak a ciklusaim, 13. nap volt peteérésem abban a hònapban, de egyébként is akôrül szokott.
2017. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!