Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló "problémája", a végén happy end-el?

Figyelt kérdés
A mensim 2 hetet késett, 3 teszt is pozitív lett, majd gyenge barnázás és erős mensis vérzés. Görcs és minden panasz nélkül. A nőgyógyász babát nem érzett, UH-n szintén nem láttak semmit. De okosabb nem lettem, semmit nem mondtak, csak javasolták hogy 2 hét múlva újabb teszt. Van még remény hogy lesz baba? Valakinek hasonló történet?

2017. szept. 19. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így egy korai vetélés volt.

Mivel ultrahangon nem láttak semmit, azt jelenti rendesen kiürült a méhed és lehet tovább próbálkozni majd a babával.

2017. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem múlt hónapba ugyanez!

Sajnos elment. 😢😢


Előfordul.

2017. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos rajtad nem segit MAS nok tapasztalata. Hisz vagy megmaradt, vagy elment sajnos, mindegy hany szazaleka a valaszoloknak jart igy vagy igy, nem tudhatod Te melyik kategoriaba esel.


Nekem anno ilyen helyzetben mi t Neked rossz volt olvasni a "nekem megmaradt" valaszokat is (mert hamis remenyt adott, utana meg elszomoritott hogy akkor nekem miert nem?!), meg a "nekem elment" valaszokat is mert bebeszeltem hogy tuti nekem is ez lesz.


Magyarul ertelmetlenul kinzod magad.

2017. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!