Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy már lassan két hónapja nem jött meg ezért csináltam tesztet ami negatív lett. Még annyira nem akadtam fenn rajta mert nem olyan rég tettem le a gyógyszert, mivel babát szeretnénk.

Tegnap ugyan volt estefelé egy kis meg akar jönni érzés, de nem volt semmi más. Erre ma hajnalban arra ébredtem hogy iszonyatosan görcsölök. Kimentem a mosdóba mert emellé a vérnyomásom is úgy leesett hogy hányingertől kezdve a szédülésen át a remegésig minden bajom volt. Még a látásom se volt rendbe, mindenem zsibbadt, egyedül azt éreztem hogy mindjárt meghalok annyira fáj a hasam a görcstől. És ez nem túlzás, jól bírom a fájdalmat de ez nagyon durva volt, ráadásul sosem szoktam görcsölni ha megjön.

Így szenvedtem vagy 20 percet aztán amikor kicsit enyhült annyira hogy ingatagon de lábra tudtam állni, a forró zuhany alá mentem. Ez segített, nagyjából 10 perc után szinte teljesen elmúlt.

Ma már nem érzek semmit viszont vérzést még mindig nem vettem észre semmilyen mennyiségben.

Valaki tudja hogy mi történhetett?

Orvoshoz egyenlőre nem tudok menni csak hétfőn.



2017. szept. 21. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cisztára vizsgáltak már? Az okozhat menzesz kését és erős belső vérzést is akár.
2017. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a látásod sem volt rendben, akkor mentőt kellett volna hívni, vagy azonnal az ügyeletre bemenni. Szerintem nem vagy terhes.
2017. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőig ne maradj egyedül, ha megoldható.
2017. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Cisztára még nem de a legutóbbi ultrahangon nem volt semmi.

Hajnal háromkor, tök egyedül nem voltam a helyzet magaslatán annyira hogy mentőt hívjak. Utána meg ahogy elmúlt úgy eszembe se jutott hogy hívjam.(tudom, tudom)

Én se terhességre tippeltem mert azért nem vártam hogy ilyen gyorsan összejöjjön, a teszt is csak azért volt hogy biztosra menjek.

Akkor ezek szerint ciszta a tipp?

Köszönöm egyébként hogy gyorsan válaszoltatok. :)

2017. szept. 21. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az orvos fogja tudni megmondani. Tessék ma elmenni nőgyógyászhoz.
2017. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek de ma nem tudok, de hétfőn első utam lesz :)
2017. szept. 22. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhesség? Az elég veszelyes. Nekem pár percen múlt az életem. ...
2017. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A teszt akkor pozitív kellett volna legyen szerintem :/

Sajnálom egyébként ami veled történt :(

2017. szept. 22. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Énbiztos nem várnék hétfőig. Ha kell ügyeletre mennék. Én tuti nem lennék nyugodt.
2017. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!