Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 20. napján járok,...

A ciklusom 20. napján járok, 16.-án volt pém a ciklusom 16. napján pont. De amikor tegnap együtt voltam a párommal a méhem belenyilallt, mint egy nagyobb alhasi görcs erős szúrással. Vajon ez mitől lehetett? Talán sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ja és nem az erős sextől mert mi a finomat szeretjük.
2008. okt. 21. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen, de nekem nem a baba miatt. A petefészkemben volt egy ciszta.

De mindenki más, így lehet,hogy neked összejött. Szurkolok!

2008. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez lehet egy ciszta miatt, ami attol van hogy a petesejt nem löködik ki.

de lehet azért is mert a méhed fala megerösödik vagy is egy fészket készit a petesejtnek ahol megtapadhat és beágyazódik. ezt az érzést a megvastagodott méhfal okozza. ha ugye nem vagy terhes ez leválik vagy is menstruáció lesz, ha terhes vagy akkor nem válik le.

2008. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Cisztám nincs most voltam dokinál, mert mi a Káliba járunk és ha most jönne össze az még spontán lenne. :-) Egész nap szurkál de ilyenkor csak gyengén olyan tűhegy szurkáláshoz hasonló..
2008. okt. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!