Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már hasonló...

Valaki járt már hasonló cipőben? Véres nyák + barnázás menzesz helyett, minimális vérzés brutál erős görcsökkel. Többi lent:

Figyelt kérdés

Na szóval, a várt időpontban megjött, semmi előjele nem volt. (Mindig van előjele..) Úgy jött meg, hogy a fehérneműn ilyen nagy tojásfehérje szerű, véres nyák volt. aztan jött a picike vérzés 2 napig.

Aznap este mikor megjött, iszonyat erős görcseim voltak, alig bírtam megszólalni. 2 nospa + egy flektor por, + infra lámpával aludtam el. Éjszakára betétet raktam be. Reggel olyan tiszta volt a betét ahogy beraktam. Szóval ilyen fura volt a mostani menzeszem. Szakaszosan gyenge vérzésem volt. (Elég volt 2-3 tampon az egész bajos napokra) Aztán 3. naptól a 4. napig (azaz 2 napig) barnázás. Amint elmúlt, másnap jött a szúrkálás alhas tájékon, + menzesz szerű görcsölés, lustaság, de olyan hogy 10 perc alatt elaludtam volna a munkahelyemen, ha nem szedem össze magam. És ami a legfurcsább, nagyon nagyon sok vizes folyás. Rengeteg. (Mensi után száraz szoktam lenni leginkább)

Kb.tegnap előtt a ciklusom 10-11. napján jelentkezett a mellfájdalom. Nem olyan erősen, csak éreztem hogy "vannak" nyomásra érzékenyek. Ez mensi előtt szokott lenni.. A menzesz elmúlása óta a mai napig görcsölgetek. Nem mindig, de minden egyes nap egy kicsit. Elmentem nőgyógyászhoz, közöltem vele, hogy a mensi előtti napon együtt voltunk a párommal, védekezés nélkül. Megnézett UH-n, egy ponton megállt a keze, nagyított is ahogy láttam, sokáig nézegette ott azt a helyet (petefészek környéke) Mondtam is neki, hogy na, ott fáj. Aztán mondta, hogy nem lát semmit, minden rendben van.

Nem tudom miért történik ez most velem.

A "mensi" szept. 10.-én jött, 9.-én együttlét.

Most vagyok (szept. 24.) középidőben, de mensi előjel szerű tüneteim vannak, PMS-el küzdök mióta letettem a fog.gátlót. kb. 1 éve.

A melleim leszakadnak most per. pillanat, Esetleg egybeeshet a mensi időpont a peteérés időpontjával??

Nem tenném fel a kérdést, ha történt volna már velem ilyesmi.. De még hasonló sem volt eddig soha, minden a legnagyobb rendben zajlott.

30 napos ciklusaim voltak, az utóbbi két hónapban 29 napos.

Gyanakodom terhességre, tesztet még nem csináltam, mert érzem, hogy úgyis negatív lenne.. Hülyén hangzik, de mensi előtt egy nappal teherbe esni elég valószínűtlen. Hormonproblémákra, felfázásra. (mióma, ciszta kizárva, látta volna a doki szerintem.)

Ha van valaki, aki tud segíteni, hogy mi a fene is lehet ez, azt nagyon nagyon megköszönöm!!


2017. szept. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A peteérés után kb. 14 nappal van a mensi. Olyan nincs, hogy peteérésed van és rá pár napra menstruálsz - kivétel akkor, ha totál felborult valakinek a hormonháztartása.


Szerintem most ovulációs fájdalmad lehet, azért fáj a petefészked, a mellfájdalom is előfordul ilyenkor. Nekem előtte egy hétig mindig fájt a hasam, hányingerem volt.

2017. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tehát akkor peteérés előtti héten normális az ilyen fájdogálás?
2017. szept. 24. 21:11
 3/5 A kérdező kommentje:

2 hétig folyamatosan is normális?

egyből menzesz elmúlása óta?

2017. szept. 24. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
En is pont ugyanugy vagyok ahogy leirtad engem is erdekelnenek meg valaszok. Most volt peteeresem. Ereztem. De ugyabugy gorcsolok utana is. Es most kezdettel fajni a mellem is megjobban
2017. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma voltam háziorvosnál, széklet és vizeletmintát kell adnom. Megnéznek minden esetleges dolgot. Lehet hormonális probléma (picit felborult), vagy csak egy kis gyulladás a szervezetben. Ennyit mondtak.

3 negatív terhességi tesztem is van már :D szept. 24.-én volt ovum, 100000%, annyira éreztem, mint még soha. Feküdtem az ágyban és csak szúrt, szúrt, nagyon:( okt. 7.-8.-án kell megjönnie, azaz a 29. napon. A ciklus.hu mára írja az ovulációt, de tuti nem ma van. :D 2 napot megint csúszik....

Majd kiderül.

Mindenesetre megvárom a következő menzeszt, milyen lesz. 17. napon vagyok ma mensi után, és ma is görcsölök. :( ez a ciklusom úgy tűnik végig lesz görcsölve. :D :D :(

Kedves 2. válaszoló, neked is ugyan ezek a problémáid? semmivel sem különbözik? :O

2017. szept. 26. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!