Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a húgom az...

Terhes lehet a húgom az akarata nélkül, és ha igen mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Húgom 20 éves, én 24. Ketten lakunk egy albérletben az egyetem miatt. Húgomnak van kb 1 éve egy tőle 10 évvel idősebb 30 éves párja. Nem örültem ennek a kapcsolatnak, de én mint a nővére nem sok mindent tehettem, lassan elfogadtam. Nagyon jó tesók vagyunk, mindent megbeszélünk. Tudom, hogy húgom fogamzásgátlót szed és hogy a pénztárcájában tartja mindig. Pár napja mondta, hogy fáj nagyon a melle és fáradékony, mondom jolvan biztos megjön nemsokára. Tegnap reggel felkelt, és nem sokkal később hányt egyszer. Azt hittem beteg, de azóta sem hányt, szóval nem beteg. Ekkor odajött és mondta, hogy fél hogy terhes. Mondom kizárt hát szeded a gyógyszert. Majd közölte, hogy múltkor, mikor a pasijánál aludt, este nem tudta bevenni a fogamzásgátlót és egy szem kimaradt mert nem találta a pénztárcájában, aztán mikor hazajött itthon kereste de nem volt sehol, végül ott volt a pénztárcában, csak nem vette észre lehet. Hogy lehet nem észrevenni egy levél gyógyszert egy pénztárcában, mikor egy éve minden nap onnan veszed ki? Na ekkor elkezdtem agyalni, és beugrott egy emlék, hogy a csávó mikor nálunk volt átölelte hátulról hugom, és kidudorodott tesóm hasa mert sokat kajált, aztán megsimogatta neki és azt mondta, hogy jajj majd ha a kis pocaklakó lesz már itt. Meg egyszer mesélte hugom, hogy a pasi egész nap arról kérdezgetett mikor szeretne gyereket, aztán húgom mondta, hogy egyetem alatt semmiképp mert be akarja fejezni az orvosit, és ez nem tetszett a pasinak és összevesztek ezen, hogy annyi év alatt már “kiöregszik az apuka”.

Gondoljatok bele, ilyeneket beszél, majd rejtélyesen 1 napra eltűnik a fogamzásgátló a pénztárcából, majd visszakerül.. Nem lehetséges, hogy az a bunkó csávó vette ki onnan, hogy ne tudja bevenni 1 napra és ezáltal teherbeejtse húgomat, mert ő már gyereket akar? Tesóm nem nézi ezt ki belőle, mert nem lát a rózsaszín ködtől, de én lehetségesnek tartom nagyon is, ráadásul a legkritikusabb időszakban maradt ki egy szem, és ő szerintem ezt nagyon jól tudta, hogy az a legnagyobb probléma, ha ekkor kimarad.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről, mit tennétek a helyemben? Szüleinkkel nem vagyunk valami jóban így anyja helyett anyja vagyok.


2017. szept. 24. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Csinaljon tesztet, ha tenyleg terhes akkor majd raertek gondolkodni ezen.

A pasit meg kivagni !!!!

2017. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Még van 6 napja húgomnak a mensi esedékes napjáig, így szerintem még nem mutatna semmit, szóval csak várni tudunk..:(
2017. szept. 24. 18:51
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Egy nap kihagyastol nem lesz terhes, ha már huzamosabb ideje szedi a gyógyszert
2017. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól értettem még nem tesztelt. Először is vegyél neki tesztet.


Az orvosit szerintem nem fogja tudni amúgy befejezni, ha gyereket szül közben.

2017. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
Ha normális anyagi háttérrel rendelkezik a pasi, akkor nem nagy baj. Más is végzett orvosi egyetemet gyerek mellett, de ehhez háttérre van szükség.
2017. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A pasinak van egy normális munkahelye egy futárszolgálatnál, nem is ezzel van a gond. Azzal van, hogy húgomnak nagy álma volt, hogy fogorvos legyen, rengeteget tanult érte a gimiben is és most is szorgalmasan végzi az iskolát. Huginak semmi anyagi háttere nincs. Szüleinkre nem különösebben számíthatunk, és meg az egyetem mellett dolgozok, de hát ez a fizetés kevés lenne erre. Másik, hogy hugi tudom hogy nem akart babát, és ha ezt megtette vele a pasi, miket meg nem tenne később, milyen önző ember az ilyen? Húgom most megtartaná a babát szerintem, mert bele van bolondulva ebbe az emberbe és semmi rosszat nem feltételez, nem látja azt amit én..
2017. szept. 24. 19:00
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Amennyire én tudom a terhességi tünetek csak azután jelentkeznek mikor már kimaradt a menzesz. Tehát ha még neki van egy hét az esedékes mensiig akkor igencsak korai lenne ez jelnek. A teszt is akkor mutatja ki leghamarabb ha már késik. Úgyhogy szerintem teszteljen ha nem jön meg neki.
2017. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
A hugi gondolom most kezdte az orvosit, bár ha ennyit nem tud bioszból nem tudom, hoy vették fel. A tablettánál nincs olyan, hogy a legrosszabb napon mivel abszolult nincs peteérés mellette.
2017. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Itt valaki nem mond igazat.

Olyan nincs, hogy egy szem kimarad és terhes lesz. Vagy legalábbis nagyon nagy pech. Erre a pasi biztos nem apellálhat, hogy így ejti teherbe. Nem beszélve arról, hogy neki nem kell a beleegyezése se egy abortuszhoz.

Arról mindig a nő dönt, hogy a gyerek megszületik-e.


Itt az a cink, hogy két felnőtt ember akar közös gyereket úgy, hogy nem is éltek együtt. Nem jó ómen.

2017. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Már ne is haragudj, de a testvérednek sem tartott senki pisztolyt a fejéhez, mikor a kimaradt bogyó mellett bújt össze a párjával. Lehetett volna ám gumit is használni, de ezek szerint ez föl sem merült benne. Innentől kezdve ugyanúgy az ő sara is az egész, akár eldugta a tablettát a párja, akár nem.


Amúgy terhességi tünetek nem szoktak ilyen korán jelentkezni, leghamarabb a 6-8. héten. És igen kicsi az esély, hogy egy szem kihagyásától teherbe essen, bár valóban előfordulhat.

2017. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!