Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben, mi...

Mit tennétek a helyemben, mi illik ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom mitévő legyek. Szóval van már egy 2 és fél éves kislányom és hamarosan szeretnénk neki kistesót. A problémám viszont az lenne, hogy van egy nővérem ésneki még nincs babája de szeretnének már a férjével. Kb fél éve-1 éve próbálkoznak és eddig semmi és most fognak nagyobb vizsgálatokra menni, hogy kiderüljön miért nem jön a baba. Nekem ez rosszúl esik, hogy fiatalabb vagyok és van már egy gyerekem és nekik meg nem jön össze. Az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben Ti várnátok a második babával addig amíg esetleg nem lesz nekik is vagy legalábbis még kb fél évet vagy nem? Mivel szeretnénk már másodikat ezert úgy gondoltam, hogy pár hónapot lehet kellene várnunk miattuk de nemtudom. Amit várnék az max 5-6 hónap amíg még védekeznénk de utána már nem. Nehéz ez a helyzet nagyon. :/ Köszönöm a válaszokat előre is.
2017. júl. 31. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék, hülyeség lenne, nyilván értelmes testvéred van, aki nem vár el ilyen dolgokat tőled.
2017. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkitől nem tenném függővé a gyerekvállalásomat, csak és kizárólag a férjemtől. HOgy mi mikor szeretnénk.


És ha a tesódnak fél év múlva sem lesz? Akkor bevállalod mégis? És akkor mondod majd hogy te szolidalitáltál vele, de nem jött neki össze, te meg nem vársz tovább??? Vagy hogy? Vagy nem mondasz semmit? Akkor pont ott leszel, mintha most esnél teherbe...

2017. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ez a te gyerekvállalásod, nem másè.

Persze, szomorú, hogy nekik nem jön, de arról te tehetsz ès attól még a ti èletetek nem áll meg!

2017. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
6 évet vártunk a babára (most 23 hetes, épp szétrúgja a hasamat :D ). Közben több barátnőm is szült, és ha az első pillanatban be is ugrott, hogy "basszus, nekik miért jött össze ilyen hamar, ha nekünk nem?", az első meglepetéstől kezdve végig tudtam örülni a terhességüket és a babázást is. Ha a nővéred normális és nem önző, akkor örülni fog a gyereketek hírének. :)
2017. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-hoz javítás: arról te nem tehetsz
2017. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem önző. A kislányom is imádja. Soha semmilyen rossz megjegyzést nem tett. Csak én érzem picit kellemetlenül magam ez miatt. De igazatok van abban is, hogy nekem kell eldönteni, hogy mikor jöjjön a második baba.
2017. júl. 31. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!