Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normális hogy ilyen...

Mennyire normális hogy ilyen halvány még a teszt?

Figyelt kérdés

26napos ciklusom van. A 30.napon vagyok. 16napja voltunk együtt a párommal utoljára. Babát szeretnénk. Szombaton nagyon halvány pozitívat teszteltem. Elmentem vettem egy drága tesztet vasárnap reggeli első vizeletből újra teszteltem de szintén nagyon halványka. Normális hogy alig látszik? Még korai? Vagy lehet hogy nem marad velünk? Tudom ezt megjósolni nem lehet, csak nem merek örülni és jó lenne hallani a bíztatást ha más is volt így és lett babája ezek után.

Mikor menjek dokihoz? 4hetes lehet ugye?


2017. szept. 25. 03:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A teszt

[URL= [link]

2017. szept. 25. 04:05
 2/11 A kérdező kommentje:
2017. szept. 25. 04:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem egyértelműen pozitív. Az erőssége pedig sok mindentől függ. Ráadásul ez nem is olyan halvány. Nyugodj meg, teljesen jó a teszted. Boldog babavárást! :)
2017. szept. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, azt nem írtam hogy a vaterás One step teszt olyan halvány hogy aki életében először látja tuti kidobja azzal hogy negatív, én addig bámultam amíg észrevettem rajta a halvány második csíkot de nagyon gyenge.
2017. szept. 25. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyértelműen pozitív. Ne aggódj, nekem is a clear blue volt ami kimutatta, a többi napokig nem....

Azért lehet halvány, mert az egy dolog, hogy 16 napja voltatok együtt, de lehet hogy 3 nappal később volt csak tüszőrepedésed és akkor még csak 13. napnál tartasz. :)

Ne aggódj, minden rendben lesz!

Gratulálok!!!! :)))))

2017. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a clearblue nagyon szepen mutatja.Merj orulni! :)

One steppel csinaltam en is, ha kozepidoben volt peteeresem akkor ma vagyok a 18. Dpo-n es csak nagyitoval latom a csikot. De nem tudom pontosan mikor volt pem... engem is aggaszt.

2017. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!Kicsit megnyugodtam.Kedves utolsó válaszoló drukkolok neked!

Én most arra gondoltam h veszek Dm-ben Facelle tesztet,asszem arra írták hogy olcsó de jó.Holnap vagy holnapután megcsinálom.Semmi jele a mensinek,viszont kezdek émelyegni,talán csak bemesélem.....

2017. szept. 25. 09:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív. Nekem is két halvány pozitív teszttel kezdődött a terhességem.
2017. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16 napja voltatok együtt a pároddal utoljára, de az nem biztos, hogy akkor történt a megtermékenyítés:), lehet csak 3-4 nap múlva, mert esetleg később volt péd, a "kisfickók" pedig simán eléldegélnek 3-4 napot odabenn:). Ne aggódj, nekem se erősödött a tesztem, aztán már nem is teszteltem, lassan 11 hónapos a "nemerősödő" tesztem:).
2017. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én amikor nem jött meg 5 különböző csíkos tesztet csináltam. Egyik se volt hajlandó rendesen kimutatni, még a nemvárt napja után 1 héttel sem. Aztán meguntam és vettem egy Clearblue tesztet. Nem kellett csíkokat keresni, kiírta, hogy 3-5 hetes terhes vagyok... Nem értem, mi nők miért vagyunk olyan buták, hogy kidobunk 4-5ezer ft-ot 10-15 gagyi tesztre, mikor a clearblue 2500 ft, de ott nem kell csíkokat keresni, hanem oda a képedbe kiírja, hogy terhes vagy vagy nem vagy...
2017. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!