Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap és ma is teszteltem...

Tegnap és ma is teszteltem medi-lab-bal. Mindkettőn halvány volt a 2. csík. Mennyire hihető ez az eredmény?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem tesztelj egy másik teszttel is. :) Ha az is pozitív, akkor gratula!
2008. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre azt mondták a halvány is csík!!! Grat
2008. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) ha holnap elmegyek dokihoz meg tudja mondani mi a helyzet?
2008. okt. 21. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, h mennyit késik! Szeritnem még korai lenne. Az első v. vagyok.

Azért írtam a másik tesztet, mert a medilabvról nem sok jót hallottam, legfőképpen azt, h mutat tévesen is pozitívat.

2008. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már 6 napja késik. A másik teszten is halvány volt(kicsit halványabb mint ezen) azt gabriellel csináltam
2008. okt. 21. 11:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Gratulálok!

Ha két különböző teszten is halvány csík van, akkor az baba!

De dokihoz ráérsz menni 1-2 hét múlva is, mert holnap esetleg a nagyobb és puhább méh lesz kitapintható, UH-on pedig csak a megvastagodott méhnyálkahártya lesz látható. Bár megértelek, az is nyugtatóan tud hatni! :-)

Boldog babavárást!

2008. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor gratula!!!!! ( 1. válaszoló)
2008. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Így van a halvány csík is csík, gratulálok:-) 1-2 hetet még kellene várni az első uh-val mert még nem sok mindent fog látni a doki.

Én holnap megyek már nagyon várom:-)

7 hetes kismama

2008. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratulálok!!! Bizony babás vagy! Nekem a medi-lab du. kimutatta a terhességet!! Az uh-on nekem 5-6 hetesre tippelt a doki, még csak a szikhólyag látszott - ez múlt pénteken volt, jövő héten megyek ismét ... remélem már nagyobb lesz és szépen fejlődik!!!

Jó egészséget Nektek!

2008. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia


Gratulálok!!:)

Szerintem, ha gondolod nyugodtan menj el a dokihoz. Nem biztos hogy fog látni babát, de legalább megnyugszol és ha van kérdésed akkor azt meg tudod vele beszélni.

Nekem az nem várt napján lett pozitív a tesztem, és másnap már mentem is a dokihoz. Igaz nem látott semmit, de nekem jobb volt, hogy nem kellett még heteket várnom. Pedig nekem is sokan azt mondták, hogy várjak, de nem tudtam :)


10 hetes kismami

2008. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!