Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki 44 évesen minden...

Volt aki 44 évesen minden segítség nélkül teherbeesett? Simán lezajlott a terhessége?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Igaz, 4. gyerek volt, de anyám 43 évesen szülte húgomat (nem tervezett volt).

Igen, olyan simán, hogy orvoshoz is alig járt, 8 hónapos terhesen, még kukoricát bilingérezett...

Szülés is simán ment.

2017. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még olyan is volt, akinek nem lehetett gyereke, aztán a változó korban valahogy csak összejött... már nem is számítottak rá.

A doktor kapásból írta neki a papírt az abortuszra, ő meg a fejéhez vágta, és megszülte a gyereket.

2017. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a dédimamám is ennyi idősen lett terhes az utolsó gyerekével. Abban az időben nem is nagyon volt orvosi segítség. Nem tudom, mennyire viselte meg a terhesség, de élő és egészséges gyereket szült. Annyi extra volt benne, hogy ez a kor akkoriban nagyon öregnek számított, tehát kórházban kellett megszülnie. (Az első tizenkettőt otthon szülte.)
2017. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Édesanyám. 45 évesen lett terhes a hugommal. 16 év korkülömbség van köztünk. Problémamentes terhesség volt, és a szülés is szépen lezajlott, bár egy kicsit hosszadalmas lett. A hugom makk egészséges, szép okos 14 éves tini azóta 🙂
2017. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

43 evésen szültem, az majdnem 44 😊

Spontán estem teherbe, de nem gyorsan, közel 2 év kellett hozzá, közben volt egy vetélésem is.

A terhességben úgy éreztem magam, mint egy állatorvosi ló, minden volt, cukorbetegség, magas vérnyomás, minden uh-n derült ki valami "finomság".


De! Egészséges, gyönyörű kisfiam van, akit a testvérei is imádnak. Vele teljes a család. Bármikor elölről kezdeném akkor is, ha előre tudok minden nehézséget.

2017. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 nőt is ismerek, akik 40 felett 2-2 egészséges gyereket szültek gond nélkül.

Mostanság 2 kolléganőm (40 évesek) esett "véletlenül" teherbe, egyiküknek már megszületett a babája császárral, de minden rendben velük.

2017. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most 41 és fél évesen estem spontán teherbe, 42 leszek mire megszületik.

Szerintem ez 44 évesen is megtörténhet.

Azért a hormonokat jò megnézetni, na meg sok vitamin.

Sok sikert!

2017. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Van. Ismerősöm pont ennyi. Nem tervezték. Jövőhéten megy abortuszra.
2017. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem 44 csak 42, de ennyi idősen szültem az ikreimet, akik spontán fogantak 4 hónap próbálkozás után. Nem szedtem clostylbegytet sem semmi peteérés segítő gyógyszert. Probléma mentes terhesség után 36 hétre, makk egészésgesen jöttek, és 5 nap után jöhettünk haza a kórházból.
2017. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!