Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos meforalt javasolt és...

Az orvos meforalt javasolt és 160ch diétát és mozgást, van itt valaki akinek ez segített rendezni az értékeit, és teherbeesett? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelek, azért nem esel teherbe mert magas a cukrod ?
2017. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ir-je van a kérdezőnek...


Nekem másfél évig a TSH-mat akarták levinni szép lassan javult.. majd kiderült az IR - szintén meforalt kaptam meg diéta (mozgást hanyagoltam) 3. ciklusban már terhes is maradtam :) kontrollra már pozitív teszttel mentem :)


7 év után végre a finishben vagyunk :)


Sok sikert! Diétát tartsd szépen, szerencsére ez nem igazán a koplalós fajta, eleinte kicsit nehéz aztán hirtelen még sok is lesz :D


Sok sikert!


35hkm

2017. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pcos+ir meforal + letrox 150gr ch dieta.. 2honappal a kezeles megkezdese utan 3honap probalkozas utan sikerult :) -10kg fogyassal :)


Neked is sikerulni fogg :)


16hkm

2017. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Most bizakodó lettem, a tshm az jó viszont állítólag nem mindig mutat biztosat ugyhogy most készülök t3at t4et anti tpot anti tg-t nézetni, ha van még valakinek pozitív tapasztalata kérem írja meg sokat segít nekem
2017. jún. 29. 10:35
 5/8 A kérdező kommentje:
2es nagy gratula!! Olyan jó ezt olvasni!
2017. jún. 29. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Segitett. Baba volt a harmadik ciklusra. En komolyan betartottam, fogytam is 17 kgot. (volt miből)
2017. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek indokolt a meforal ezzel az eredménnyel??? Cukor (glükóz) : 0perc-5,90mmol/l 30perc-8,3mmol/l 60perc-9,70mmol/l 120perc-5,50mmol/l Inzulin: 0perc-11,7mlU/L 60perc-141,4mlU/L 120perc-48,6mlU/L
2017. jún. 29. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen indokolt.

Inzulin normál érték kb. 4 - 4,5

Az éhgyomri értékhez képest a 60 percesnél 8-10-szeresére kell felmennie

120 percesnél 3-4-szeresére.


Már az alap inzulinod is kicsit emelkedett, a 60 percesed meg elég magas. 120 percesed épphogy a max határ felett van.


A cukrod kicsit mozog, ez inkább egy enyhe IR, ami még kezelhető.


Ha valaki babát szeretne, akkor erre az eredményre igen is fontos a gyógyszer + diéta és még a mozgás is. De nem vagyok orvos. Ha a doki felírta akkor kell és pont :)


Nekem a cukrom jobb volt a tiednél, viszont az inzulinom a plafont verte. Szóval kitartás! Amúgy miért merült fel benned kérdésként, hogy indokolt e?


2# es vagyok :)

2017. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!