Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek mensi...

Van itt olyan akinek mensi előtt mindig mellfájdalma volt? És mikor teherbeesett akkor nem fájt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem szinte mindig fajt elotte, kb 10 nappal mensi elott kezdodott, es egyre jobban bedurrant a mensi napjara. (A szinte mindig azt jelenti, hogy egy evben 1-1 alkalom volt, hogy nem volt ennyire fajdalmas, duzzadt, de valamennyire azert termeszetesen kovette a ciklusom).

A teherbe eses honapjaban is ugyanugy fajt, ebben nem volt kulonbseg...

2017. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jelen. Nekem pontosan úgy volt, ahogy leírtad.
2017. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.
2017. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia nekem kozepidoben ovu kornyeken kezd mindig fajni de olyan szinten hogy hason nem tudok fekudni meg az oldalamon is nagyon rossz. De most eddig meg nem faj :) remelem jot jelent.
2017. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Még várom a tapasztalatokat!! Utolsó! Majd írd meg mi lett! Drukkolok!
2017. jún. 6. 12:13
 6/16 jafnrétti ***** válasza:
Nekem mindig menzesz előtt egy héttel kezdtek brutálisan feszülni a melleim, és fokozatosan múlt el, amikor már nem feszült egyáltalán, aznap jött meg mindig. Amikor terhes lettem, akkor nem feszült, csak azon a napon kezdett, amikor meg kellett volna jönnie, és utána így is maradt hetekig. A teszt még negatív volt, de a mellem már jelezte, hogy vége összejött a baba :) Érdekes, mert azóta viszont nekem teljesen eltűnt a mellfeszülés, mint mensis tünet.
2017. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok mindenkép írok majd.19-re nem várom.Drukkolok neked is.
2017. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi, én 11re :-)
2017. jún. 6. 16:02
 9/16 anonim ***** válasza:
én nekem mensi elött sose fájt a mellem. el se tudtam képzelni milyen érzés lehet... mostmár tudom így 9 hetesen alig tudok az oldalamon feküdni és ha megölelem a páromat kicsit előrébb dőlök nehogy hozzá érjen a mellemhez :D
2017. jún. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csajok a hiszti lehet az ovu tunete? Alapjaraton nem vagyok az de tegnaptol szornyu vagyok magamat is alig tudom elviselni. Meg nemvart elott meg kozben sem szoktam igy viselkedni.
2017. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!