Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt kérdés? Ez az elsö...

Ovu teszt kérdés? Ez az elsö hónapom!?

Figyelt kérdés

Clostyt szedtem a menzim 3. Dik napjától 5 napig 2x1 et. Tegnap kezdtem el az ovu tesztet és nem tudom ilyenkor mi lehet ? Volt már ovum? 12 nap ?

[link]



2017. szept. 26. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13. Nap volt szerintem.
2017. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem hogy a teszték tegnapi meg mai
2017. szept. 26. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek negatívak. A második fáiknak erősebbnek kell lennie a controll csíknál! Akkor van -pé.
2017. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Az ovu teszt akkor pozitív, ha a tesztcsík erősebb a kontrollcsíknál, addig negatív mindegyik.
2017. szept. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt erősebb, mint a kontrollcsík, mégis minden hónapban volt ovulációm. Hőmérőztem is.

Mindig a legerősebb teszt után volt ovum.

2017. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Negativ
2017. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Nekem meg sem közelítette a tesztcsíkom a kontrollcsík színét, mégis mindig volt peteérésem és tüszőrepedésem is, mivel UH-n is követve volt. Ez egyénfüggő! Nem mindenkinek egyforma a hormonszintje.

Ja mellesleg 3 gyerekem van akik ilyen alapon most nem is lennének..

2017. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!