Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lehetek terhes? Ovulácio idején(7 napja) és előtte is együtt voltunk az az 11 napja. Barna folyásom van. Nem pecsételő hanem jóval több mitha meg jött volna! Vajon ez a beágyazódási 'vérzés"? Ha elmegyek dokihoz vajon ennyi idő után meg tudja mondani?

2017. szept. 28. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudja, ilyenkor nem látszik semmi. Leghamarabb akkor tudod meg, ha kimarad a menzeszed és akkor tesztelsz, vagy aktus után 14 nappal. Előbb senki meg nem mondja neked, hogy terhes vagy-e.
2017. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mintha megjött volna, akkor valószínûleg megjött. Ha majd terhes leszel, a 6. hét elôtt nem érdemes orvoshoz menni.
2017. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) És a barna folyás vajon mire utalhat? Eddig soha nem volt ilye !
2017. szept. 28. 09:58
 4/11 A kérdező kommentje:
1 hét van még hogy meg jöjjön! Mindíg rendszeres.
2017. szept. 28. 09:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Talán rosszul írtam..?
2017. szept. 28. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, lehet hormonzavar, lehet beágyazódási, majd kiderül.
2017. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit javasolsz mikor teszteljek?
2017. szept. 28. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Ha csak barnázás, akkor nem menzesz, és lehet akár beágyazódás jele is.


2. A teszt - meg az orvos is - az utolsó (feltételezhetöen megtermékenyítö) aktus után két hét múlva mutathatja ki a terhességet, elötte nem érdemes tesztelni.


Várj még minimum egy hetet (de legalább is addig, amikor esedékes lenne a menzeszed) és akkor csinálj egy tesztet.

2017. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosan 1 hét mulva kellene meg jönnie. Kicsit fájdogál a hasam, dr nem szokott ilyet. Rendben akkor még várok!
2017. szept. 28. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. dpo n pozi volt a teszt. (Predictor E., Clear B.digi)

De sztem ha vki verzik az azt jelenti h nem terhes.

Tudom tudom beágyazodasi verzes igaziból "lövésem sincs" mi az nekem sose volt. 4 terhessegem volt (ebbol egy missed ab:( de meg ekkor sem vereztem!)mindegyik elsore sikerult soha nem vereztem semmikor. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Uh en ha babat akarnek es vereznek fraszt kapnek.

Drukkolok!

2017. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!