Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy ez mitől...

Lehetek terhes? Vagy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Még augusztus 11-én volt petting, behatolás nem történt csak hozzáért a pénisz a vaginámoz, az eset után 27 órával vettem be esemény utánit, erre 7 napra megjött ami ugye lehet a magas hormon szint miatt. Akkor rendesen megvolt 5 napig, majd ez után 21 napos volt a ciklusom szeptember 8-án megjött megint rendesen 5 napos volt. Csináltam tesztet negativ lett. A következőnek október 2-án kell megjönnie. Tudom, hogy ezek után kb 0 százalék, hogy terhes vagyok, de már annyi mindent olvastam, hogy van aki terhesség alatt is vérzik, hogy még mindig nem vagyok teljesen nyugodt! Terhességi tüneteket nem tapasztalok azt hiszem, max annyi, hogy az első trimeszterben ilyenkor nincs kedv a szexszhez és nekem nincs kedvem a maszturbáláshoz, ami lehethogy azért van mert akkor eléggé megilyedtem meg most elkezdődött a suli és fáradtabb vagyok mint nyáron voltam amikor aludtam 8-9 órát és egész nap otthon voltam meg ráértem most meg alszok 6 és fél - 7 órát és egész nap suli aztán utazás stb. Most egy nagyon picit fáj a mellem meg 3-4 napja eléggé vizes folyásom van.

Folyamatosan ezen töröm a fejem,, hogy már van hogy beképzelem a tübeteket pl. szédülök vagy hogy nagyobb a hasam. 2-3 hét alatt híztam 1 és fél kg-t. Kérlek válaszoljatok írjatok kort és nemet is

Félek



2017. szept. 28. 20:23
 1/3 anonim válasza:

A leírt "esettől" szinte kizárt a teherbeesés.

Az esemény utáni tabletta 27 órával később már semmit nem ért,

(kb. 12 órával az eset után lett volna igazán hatásos, ha

szükség lett volna rá, de igazából nem kellett), csak

felborította a hormonháztartásod.

Azóta viszont kétszer is megjött és a teszt is negatív lett.

Nem vagy terhes!

44/F

2017. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
72 órás a tabletta és csak 27 óra telt el, tudom, hogy akkor már nem biztos hogy segít, de 72 órát még van rá esély. Azért köszi a választ. Még várok válaszokat
2017. szept. 29. 21:08
 3/3 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Szerintem kicsit túlképzelted a dolgokat,és pszichésen is kezd elhatalmasodni Rajtad...Biztos nem vagy terhes!;) Nyugodjál meg,és legközelebb ne szedj be feleslegesen hormon tartalmú tablettát...41/F
2017. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!