Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után a követke...

Spontán vetélés után a következő hónapban lehetek újra terhes?

Figyelt kérdés

2014. június 30-án pozitívat teszteltem, viszont július 2-án erős vérzés kíséretében megjött. Voltam orvosnál, a korai vetélés beavatkozás nélkül lezajlott. Azt mondta, nyugodtan próbálkozzunk, mert nem került sor műtétre. Szót fogadtunk... Szerintetek lehetek megint terhes, vagy felborult a ciklusom?

Egyáltalán lehetséges, hogy van peteérés a következő hónapban? Július 17-én éreztem, hogy nagyon feszít a jobb oldalon (mindig éreztem korábban is a peteérést), valamint kb. egy hét múlva - és azóta is - mindjárt megjön érzésem van. A teszt negatív, a hőm a magasban. Ja, és a mellem szivárog. A doki nézett hormonokat is, amikor a vetélés után elnéztem hozzá, mindent rendben talált.



2014. júl. 29. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Drukkolok. :-)
2014. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a drukkot.

Nagyon nagy csalódás és fájdalom volt ez a vetélés, nagyon remélem, hogy minél hamarabb összejön.

2014. júl. 29. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Én áprilisban hasonlóképpen jártam mint Te. Sajnos azóta sem sikerült. De nem adom fel. :-) Remélem neked sikerül. Első válaszoló voltam.
2014. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Szorítok nektek. :-) Nálam egyébként híre, hamva nincs a mensinek. Csak szurkál, meg a mellem..... Bebarnult a bimbó, és a balból szivárgás van. Forró a fejem, de lázam nincs. Szerintem teljesen felborultak a hormonok. :-(
2014. júl. 30. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, kíváncsi leszek mi lesz ebből nálad. Remélem, nem csak a hormonok szórakoznak veled. Bízzunk a legjobbakban. :-) Reménykedni mindig lehet és kell is. Én is mindig reménykedek. Köszönöm én is a drukkot. Sok sikert magunknak. Majd írj, hogy mi lett. :-)
2014. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, a ma reggeli tesztem negatív. A 29. napon vagyok, már jeleznie kellett volna, ha beköltözött volni valaki. Neked mennyi idő múlva jött meg legközelebb?
2014. aug. 1. 11:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 25-26 napos ciklusaim vannak. Áprilisban a 29. ciklusnapon teszteltem és pozitív lett, rá 3 napra megjött. Szerintem nem tudott rendesen beágyazódni. :-( A következő ciklusom rendben volt és rendesen időre megjött.
2014. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy amíg nem jön meg, addig van remény. Lehet, hogy később volt ovud. Olvastam itt olyat, hogy valaki érzi a peteérést de csak 2-3 nap múlva történik meg nála a tüszőrepedés. Hátha nálad is ez történt. Majd írj a fejleményekről. Addig is megy a drukk nektek. :-)
2014. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled?
2014. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt peteérésem, legalábbis a váladék alapján. Nekem 3-4 nap késéssel jött júl. 9-én, majd amikor vége lett a mezesznek, rá 4 napra véreztem 8-9 napot. Miután annak vége lett, 5-6 napra "peteéréses váladékom" volt. És mi sem védekeztünk. Szóval lehet peteérés rögtön szerintem. Mi újság Veled?
2014. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!