Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetek e terhes ha negatívak...

Lehetek e terhes ha negatívak a tesztjeim, de mégsem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavasszal hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését, azóta elég rendszertelen a menstruációm, hol 4-hétre hol 6-7 hétre jön meg. Most már 7. hete késik és aggódok,mert nem szeretnék babát. Csináltam teszteket is és mind negatív. Szerintetek mi lehet? Ne aggódjak mert nem lehetek terhes vagy a tesztek csalnak? Vagy esetleg lehet olyan hogy elvetéltem és azért nem jön meg és azért negatívak a tesztek?

2015. dec. 11. 11:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem jól írtam, nem 7. hete késik, hanem 7. hete nem jött meg...
2015. dec. 11. 11:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elvetélsz akkor vérzel,tehát ezt ki is zárhatod, ha védekezés nélkül vagytok együtt lehetsz terhes, barátnőmnek mind 3 terhességét nagyon későn mutatta ki a teszt (9ik héten). Ha normálisan védekeztek és negatív a teszt akkor nem vagy terhes.
2015. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát az elmúlt 6 hétben rendesen védekeztünk előtte meg az aktus elején nem használtunk óvszert de utána igen...
2015. dec. 11. 13:32
 4/7 A kérdező kommentje:
de több fajta tesztet is használtam...és még csak halvány vonal se volt h terhes lennék...ezért nem értem...de 5-6 hetes terhességet már legalább egynek ki kellett volna mutatnia,nem?
2015. dec. 11. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha én nem akarok gyereket, akkor védekezek rendesen.
2015. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz rendes választ a kérdésemre, akkor nem kell ide írni, nem értem miért kell oltani egyből a másikat. Örülj ha neked soha nem volt ilyen problémád. Szép napot!
2015. dec. 12. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem allt meg vissza a "rendszer" a fogamzadgatlo miatt.Azt csinalnam a helyedben,hogy orvoshoz mennek,hogy megozza a verzest es mielobb rendezze a ciklusaidat! Negativ tesztek szoval terhes nem vagy ;) Gondolom peteeresed se volt ..ill.lehetett csak nem szabadult ki igy nem jon meg! Menj orvoshoz az a legjobb!!!
2015. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!