Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal nemvárt elott mellérz...

5 nappal nemvárt elott mellérzékenység és alhasi szurka lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

menstruáció elött soha nincs mellfeszüléssem!

Mostanában a vécézés is nehezebben megy és ezek egyáltalán nem vallanak rám


2017. szept. 28. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs azzal, hogy miket érzel a nemvárt előtt és hogy lesz-e baba, vagy sem. Tapasztalatból mondom, hogy fölösleges is kattogni rajta.
2017. szept. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ok, most meg ilyen. Na bumm.

Ha nagyon ráizgulsz a tèmára persze, hogy lesznek mindjárt "tüneteid"!

2017. szept. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi az hogy Ok,most meg ilyen.Na Bumm miúta regisztráltam ide összesen három kérdést tettem fel !!De persze ez valakinek a szemét szurja hogy szeretnék többet megtudni ezekröl a tünetekröl!lehet hogy te minden idiótaságot BEKÉPZELSZ magadnak de én nem vagyok olyan hogy beképzelem hogy annyira érzékeny a mellem hogy melltartót is alig tudok felvenni!

Köszi a semmit!!

2017. szept. 29. 12:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves elsö köszönöm a válaszod
2017. szept. 29. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi van faj az igazsag? Honnan tudjuk mi hogy mit jelent. Lehet nost igy jon meg. Lehet h terhes vagy. 5nao nagyon sok ido. Feleslegesen gorcsolsz ezen. Egyek valamit.inkabb
2017. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Okè, mester! Ha neked ettől lesz jobb, tessèk;

Igen, terhes vagy, gratulálok, boldog babavárást!

Így már megfelel??? 😊

2017. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5# te mi a jó istenröl beszélsz? Mivan fáj az igazság? ovodában érzed magad? Én egy normális kérdést tettem fel! 1 ha nem tetszik a kérdésem vagy ha hülyének is nézel Akkor miért válaszoltálrá???2 ha normális választ tudtál volna irni tudod normális emberként semmi bajom nem lett volna a válaszoddal!!de ebböl 3-4 bunkó mondatodbol rá lehet jönni hogy egy olyan ember vagy aki bevan fásulva,nincsennek sikerei és üll a számítogép vagy a telefon elött és várja hogy ki tessz fel olyan kérdést ami szurja a szemét vagy csak nem tetszik neki és azzal éli ki magát hogy bunkó válaszokat ir!!de teljesen mindegy hogy mit gondolsz rollam mert nekkem is van egy véleményem rollad. Csak arra vigyáz hogy a nagy magabiztosságodba átt ne es a ló tuloldalára és nagyott es!
2017. okt. 1. 01:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6* én nem azt irtam a kérdésemben hogy ird azt hogy terhes vagyok!hannem hogy lehet attol vagy valami mástol!tapaszalokat és tanácsokat szerrettem volna kérni hogy forduljak e orvoshoz vagy még ne!De ugylátom hogy ide nem lehet kérdéseket irni mert mindenki mindenkit idiótanak néz meg lehurrog!Ez Magyarország!! 1 vagy 2 éve regisztráltam azúta 3 kérdést tettem fel és egyböl ezvárt hogy a "nagyon" de "nagyon" kedves elöted válasz iró bunkózik!A második kérdésemet 1 hónappal ezelött tettem fe a peteérésröl az esött akkor tettem fel mikor tényleg egy nagyobb problémámvolt és akkor is ilyen bunkó válaszok vártak szóval ide nem érimeg kérdést irni!!
2017. okt. 1. 01:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Na es akkor most hogy vegre lenyugodtal... Sztd mit kell csinalni. Varni mondjuk nem? H megjon e.. nem nehez a keplet. Ez a kis kioktatasod meg xd megjegyzesre se melto
2017. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted mi tudjuk, hogy te hányszor kèrdeztèl itt??? Na, tippelj! Nem, nem tudjuk!

Ezeket a kirohanásokat meg igazán nem èrtem! 5nappal mensi előtt mègis mit szeretnèl? Mi nem vagyunk jósok. Vagy az vagy vagy nem! Szèpen megvárod az esedèkest ès tesztelsz, ha nem jön meg!

Ehhez nem kell zseninek lenni!

2017. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!