Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Békés megyei kismamák és...

Békés megyei kismamák és babára várók! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy melyik megyei nőgyógyászt ajánljátok terhesség tervezéséhez, terhesgondozáshoz illetve szüléshez?

Figyelt kérdés
Jelenleg Dr. Szeberényi Zsolthoz járok, de úgy hallottam nem vállal már szülést és szeretnék váltani. Készséges, emberséges orvost keresek. Köszönöm előre is a segítségeteket!

2017. szept. 29. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzá jársz, de csak hallomásból tudod, hogy nem vállal? Miért nem kérdezed meg? :D
2017. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert csak a héten tudtam meg, hogy nem vállal szülést, valamint még nem vagyok terhes csak szeretnék tájékozódni.
2017. szept. 29. 17:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy olyan buta kérdést tettem volna fel, hogy egyből ilyen választ kapjak kedves első.
2017. szept. 29. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam, hogy már nem vállal szülést. Én is most keresek dokit, nekem Dr. Boros Zoltánt ajánlották, de még nem voltam nála. Két ismerősöm Dr. Ombódinál szült, de terhesgondozásra még Szeberényihez jártak. Mindketten pozitívan nyilatkoztak róla.
2017. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget olyan nehéz jó orvost találni.
2017. szept. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!