Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 évesen nem korai kicsit az...

22 évesen nem korai kicsit az "anyai ösztön"? Egyszer késett egy hetet és már azt hittük baba lesz (nem tervezett) és azóta folyamatosan a baba téma jár az eszemben hónapok óta.

Figyelt kérdés
nem korai ez? Megtaláltam azt az embert aki biztosan a gyermekem apja lesz egyszer, és szeretnénk is, csak még nincsenek meg hozzá az adott körülmények. Sokat olvasok babatémában, imádom a gyerekeket, elolvadok ha kisbabát látok, alig várom, hogy a rokon gyerekeket a kezemben tarthassam. Nem beteges ez?

2015. aug. 11. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai...? Biológiailag a legjobb korban vagy, persze, hogy elég erősen él benned az anyai ösztön.
2015. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy beteges. :)
2015. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is e kor körül indult be az anyai ösztön. Végül 25 évesen lettem várandós. Addigra vettünk egy kicsi lakást, munka, autó meg volt/ van és hál' istennek spórolni is tudunk. :)
2015. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és mi is lassan kezdjük a babát. Bennem is tombolnak az "anyai hormonok"
2015. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van munkánk, mindkettőnknek, de pl én alkalmi munkavállalóként vagyok bejelentve... most befognak jelenteni de csak amíg jár utánam a támogatás. Van kocsink is, de lakásunk például nincs.
2015. aug. 11. 14:06
 6/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem beteges. Én most 20 éves vagyok és már 1-2 éve majd megveszek egy saját gyerekért (lehet inkább ez beteges, de én nem foglalkozok ezzel). Biológiailag már akkor felkészülsz az anyaságra, amikor először menstruálsz. Utána már csak fejben kell hozzánőni a "feladathoz", ami gondolom már egy ideje megtörtént. A lényeg, hogy teljesen normálisan gondolkodsz.
2015. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom van e valaki aki elolvassa ezt :) de ma pozitívat teszteltünk :) és nagyon nagyon boldogok vagyunk :D
2015. nov. 15. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kicsihez!:))

Minden jót!

2015. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!