Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki így esett teherbe?

Volt aki így esett teherbe?

Figyelt kérdés

Óvszer nélkül szeretkeztünk, a végén kihúzta elélvezett és minden törlés nélkül visszatette.

Igen tudom, hogy teherbe lehet esni ha szexel az ember, de engem most az érdekel volt e aki így lett terhes :)

Nálunk nem lenne baj ha jönne a baba.

Csak kíváncsi vagyok.


2017. szept. 30. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az erővel benned is elélvezhetett volna, majdnem ugyanakkora esély van teherbe esni.

Ha nem gond, hogy jön a gyerek, akkor miért nem dugtok rendesen?

2017. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még úgy is van esély rá, hogy nem rakja be az ejakuláció után.
2017. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ugyanaz a nóta.

,,Csak kicsit dugta be", ,,Csak az előnedv ment be", ,,Nem ment el bent, csak utána bedugta kicsit".

Ki érti ezt? Gyereket akartok? Engedjétek be a cuccot. Nem? Akkor védekezzetek normálisan!

Ha ez egy külön élvezeti faktor, hogy megvan a rizikója a teherbeesésnek, akkor csináljátok, de minek kérdezgeted?

Igen, biztosan volt valaki, valahol, valamikor, aki így esett teherbe!

2017. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
3.-nál a pont!
2017. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igaza van a 3-nak.

Ha gyereket akarok, akkor nem védekezek, ha nem akarok, akkor védekezek.

És, ha elolvasod az ezzel kapcsolatos kérdéseket, akkor rájössz, hogy minden második nő "rendes"védekezés mellett esik teherbe, ergo bárki, bármikor teherbe eshet, még szexelni sem kell hozzá.

2017. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezert igazan kar volt megszakitani es kihuzni. .. grat
2017. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!