Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 26. napján megenged...

A ciklusom 26. napján megengedtem a barátomnak, hogy gumi nélkül legyen bennem és most egy hete késik a menstruációm. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Már több,mint fél éve élünk nemi életet es felvetült a fogamzásgátló szedésének a gondolata,de én ki akartam próbálni egyszer picit gumi nélkül,hogy mindketten érezzük a különbséget. Ez a próbákozásunk kb 1-2percig tartott utána gumit használtunk és nem is élvezett el. Amitől tartok,hogy a ciklusom az utóbbi három hónapban a 28-31nap helyett 32-35napra ugrott...szóval nem tudom mennyire volt veszélytelen ez az egész. Tudom,hogy felelőtlenek voltunk. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 1. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

nem volt veszélytelen

Lehetsz terhes az előváladékától is, ritka, de van rá esély, mivel ha hosszabbak a ciklusaid, peteérésed is később van

2017. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába,ostobáknak áll a világ....
2017. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki akartad próbálni gratulálok. Majd azt is kipróbálhatod milyen gyereket szülni. Mikor fogják már fel az emberek hogy ez nem egy új kaja amit kipróbálsz. Emberi életekkel játszotok ébresztő
2017. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 ők ezt nem fogják fel...!!
2017. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És nem lett volna nagyobb értelme fogamzàsgàtló mellett kipróbàlni milyen érzés?

Most kipróbàlhatod milyen a következő menstruàciódig aggódni, hogy beleesel e abba a kis szàzalékba, akiknek ennyiből is sikerül.

2017. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, simán. Amúgy meg arra nem gondoltatok, hogy miután elkezded szedni a fogamzásgátlót, akkor is ráértek kipróbálni milyen gumi nélkül?

De nem is értem miért nem csináltál tesztet egy hetes késésnél?

2017. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Ha holnapig nem jön meg,akkor tesztelek.
2017. okt. 2. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2017. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!