Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szexeltünk, gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melinda- kérdése:

A barátommal szexeltünk, gumi nélkül viszont a menstruációm előtt egy héttel állok, ő délelőtt több órákat ázott 30 fokon felüli vízben, plusz nem élvezett el bennem, lehetek így terhes? Vegyek be esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges..de persze mindjárt írják,h persze!Am semmi esély a terhességre..hidd el Nekem!
2015. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek szexelsz gumi nélkül? Ha már voltál olyan bátor, hogy gumi nélkül csináltad, akkor meg miért aggódsz, hogy lehetsz-e terhes? Előbb kéne gondolkodni és nem utólag!


Egyébként minden védekezés nélkül történő együtt után van rá esély a terhességnek!

2015. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nm sok esely van ra h az legyel
2015. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írass fel észt!

Am ennyi erővel a dokinak is elmesélhetted volna. Talán relevánsabb választ adna.

2015. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tisztában voltam a kockázatokkal igen. de nem hiszem el, hogy ne lett volna soha egy olyan ember aki nem kívánta volna olyannyira közelséget a szexben. bocsánat!
2015. febr. 22. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:

De, én mindig kívánom a közelséget, csak én fogamzásgátló tablettát szedek, és így nem vagyok a párommal együtt rászorulva a gumira.

És a tablettában meg jobban bízom!

2015. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2015. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyereket akarsz?

Akkor csináld nyugodtan.

2015. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!