Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rigevidon fogamzásgatlót...

Mnika20 kérdése:

Rigevidon fogamzásgatlót szedek Március óta! Nem jött meg! Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
tegnap bevettem a 4ik barna tablettát de még mindig nem jött meg! A hasam nagyon fáj! De semmi! Lehetséges hogy terhes vagyok? Volt egy időszak nemrég mikor összevissza szedtem be a tablettákat mert annyira elvoltam foglalva, hogy sokszor elfelejtettem de később pótóltam! Van egy 9 hónapos kisfiam! Egyenlőre nem szeretnénk babát, és remélem fogamzásgátló mellett nem jött össze! Mi a véleményetek? Lehet más okból nem jön meg? :/
2017. okt. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Minden lehetséges.
2017. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz, valamikor a 7 plusz tabi idején kell megjönnie, egyáltalán nem vagy elkésve.
2017. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm!
2017. okt. 1. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!