Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki teljesen...

Van itt olyan aki teljesen szabályosan szedte a fogamzásgátlót de terhes lett mellette? Azoknál jelentkezett megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés

Tehát akinél nem volt hányás-hasmenés, gyógyszer kihagyása, antibiotikum szedése, minden nap ugyanabban az időpontban szedte mégis terhes lett.


Ha valaki volt így annak jelentkezett megvonásos vérzés?


Légyszi CSAK olyan válaszoljon aki volt ilyen helyzetben. Köszönöm!


2017. jún. 9. 11:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%

Minden nap délután kettőkor szedtem be, 2015 november óta. Múlt hét pénteken jött meg, de fura volt mert nagyon kevés jött, szinte semmi, és az is barna volt. Ez keddig tartott. Akkor csináltam egy tesztet csak úgy kíváncsiságból, és pozitív lett...

Jövő héten megyek orvoshoz.

2017. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Na jó...Ezzel most megijesztettél. Lehet nekem is kéne tesztet csinálnom csak félek nagyon. Nekem is most volt megvonásos vérzésem. Rendes vér jött első két nap utána csak barnáztam. Hányingerem is van.. De teljesen rendben szedtem én is a tablettát :(
2017. jún. 9. 12:27
 3/46 anonim ***** válasza:
76%

Ma van a szülinapom ráadásul, nem pont ilyen ajándékra vágytam volna :D

De egyébként ha rendes vér is volt akkor nem biztos, mert 0,01% az esély... Lehet hogy csak elkaptál valamit. És elvileg ilyenkor nem is kéne semmilyen vérnek jönnie, még olyannak se ami nekem volt.

2017. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Jött rendes vér az elején igen..második nap reggelre majdnem át is áztam mert éjszaka sajnos nem ébredtem fel hogy kimenjek wc-re.

Nagyon boldog születésnapot neked!:) És azért boldog babavárást ha így alakult :) bár gyógyszer mellett elég érdekes. Pont azért fizetünk nem is keveset hogy védjen. Egyre inkább nem bízok a gyógyszerben bármennyire is kényelmesebb így.

2017. jún. 9. 12:55
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan bízzál benne! :) Nekem 20 év alatt egyszer sem volt problémám. Amikor akartuk a babát, akkor viszont első hónapban összejött.


Azokon kívül, amit felsoroltál, még egy nagyon fontos dolog van: minden beszedett gyógyszer és GYÓGYTEA betegtájékoztatóját is el kell olvasni, nem csak az antibiotikumét!!! Az antibiotikumot sokan tudják, de én pl. majdnem bebuktam egy "meghülés elleni teakeverékkel", utolsó pillanatban vettem észre, hogy rá van írva, hogy gyengíti a tabi hatását. És gyógyteára senki nem gondol. :)


Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de fontosnak tartottam. És még mindig ez a legbiztonságosabb védekezési mód, akárhonnan nézzük.

2017. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Akkor nálad valószínűleg nem ez a helyzet :) De ha nagyon félsz akkor csinálj tesztet, ártani nem árthat.

Köszi!

2017. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

#5: Semmi gond hogy írtál! Azt azért írtam oda mert tudod mindig megérkeznek a mindenbe belekötő emberek és nem vagyok rájuk kíváncsi.

Ilyen választ szívesen fogadtam és nagyon hasznos tanácsot adtál!

De kis sunyik akkor ezek a gyógyteák :D jó hogy mondod! Ezt is észben fogom tartani. Bár nem vagyok egy nagy gyógytea ivó de megjegyzem mindenképpen!

Köszi neked!:)


#6: Remélem hogy igazad lesz! Már a barátomnak nem is merek ilyenről panaszkodni mert teljesen hülyének fog nézni. A baba nagyon nem hiányozna most még. Most vagyok végzős az egyetemen. Először munkahely kéne majd.

2017. jún. 9. 13:16
 8/46 anonim ***** válasza:
Ja, én is most fogok végezni... valóban nem :D
2017. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Ajajj :( akkor elhiszem hogy meg vagy ijedve. Párod mit szólt?
2017. jún. 9. 13:24
 10/46 anonim ***** válasza:
Meg nem mondtam el senkinek, amíg nem voltam orvosnál inkább nem mondom el, hátha rossz volt a teszt.
2017. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!