Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na az van h a várható menstruá...

Na az van h a várható menstruációm előtt egy nappal volt vmi "esemény" és nem emlékszem h konkrét szex volt-e! Kell aggódjak?

Figyelt kérdés
Most már két napja késik de egyébként is szokott olyan eset lenni h több napot akár heteket is késik a menzim. Elég aggasztó mert kicsit érzek ilyen menzis fájdalmat de nem hevesen csak olyan alap hangon és vizes folyásom van. Eddig menzi előtt is hasonló tüneteim voltak csak ez most aggaszt. Sajnos nem tudom megmondani h védekeztünk-e szóval duplán aggódom de am az is lehet h csak petting volt. Tudom most nagyon felelőtlennek tűnök de eddig még nem voltam senkivel bár tudom h ez nem jogosít fel semmire. Tisztában vagyok azzal is h egy szex is elég ahhoz h teherbe essen vki ezért kérdezném a ti tapasztalataitokat ilyen témával kapcsolatban. Volt-e már vki hasonló helyzetben? Ill. mikortól érdemes tesztet csinálni (már ha érdemes)?

2017. márc. 26. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitol lettel hirtelen amnezias ?
2017. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyoon sokat ittam és semmiben sem vagyok biztos arról az estéről. A gáz az h eddig még sosem voltam ilyen helyzetben ezért nem is tudtam h mennyi az elég hol a határ.
2017. márc. 26. 11:04
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

2 héttel az eset után tesztelj, de szerintem nincs ok az aggodalomra, mert ha mensi előtt történt, akkor már nagyon minimális az esély a terheségre.

Valósínűbb, hogy az idegeskedés miatt késik.

2017. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres lenne a ciklusod, akkor lehetne mondani, hogy minimális az esély,

de mivel állításod szerint még véletlenül se az, ezért aggódhatsz.

Menstruáció előtt ~2 héttel a legnagyobb az esély.

2017. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából ez már nagyjából rendszeres tehát pl. egy kéthetes késés azért már durván kiugró lenne nálam de egy hét még "belefér". Nálam nagyon lassan állt be a ciklusom sőt még nem igazán állt be még most sem. Régen volt olyan h ki is maradt egy-két hónap is egyszer meg 14-15 után is megjött. Pedig már lassan 7 éve menstruálok. Az biztos h most eléggé stresszelek e miatt szóval akkor az is lehet h ezért nem jön meg.
2017. márc. 26. 12:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana egy orvost is felkeresni. Az sincs kizárva, hogy bedrogoztak (tudod, vannak azok a randidrogok).

Azt sem tudhatod, hogy kivel voltál együtt (ha voltál) és abban sem, hogy csak egy fiúval. Ebben az esetben még valami jó kis nyavalyát is összeszedhettél.

Most már késő, de igazából orvoshoz fordulnod rögtön akkor kellett volna, amikor magadhoz tértél a kábulatból. Egyrészt akkor még megállapíthatták volna, hogy történt-e behatolás, drog a vérből kimutatható lehetett volna és remélhetőleg belefértél volna a 72 órás esemény utánihoz az időbe.

Nem biztos, hogy a terhességtől itt legjobban tartanod...

2017. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*kell itt
2017. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom h csak egy vkivel voltam csak azt nem h meddig mentünk el.
2017. márc. 26. 16:14
 9/13 anonim ***** válasza:
A csávó sem emlékszik?
2017. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na sziasztok vettem egy tesztet ami negatív lett de azért abban még nem vagyok biztos h nem lennék terhes (elég korán csináltam tesztet de nem bírtam tovább). Meg fogom beszélni anyummal és elmegyek egy nőgyógyászhoz. Ő majd biztosabbat is tud mondani. Ill. az is aggaszt ha nem vagyok terhes akkor miért nem jön meg?

Csávóról csak annyit h nem ismerem és csak ha nagyon biztosan tudnám csak akkor szólnék neki.

2017. márc. 30. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!