Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja nem jön meg a...

Kivivien kérdése:

3 hónapja nem jön meg a bajom, miért? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Július 11-én volt meg utoljára, kb 5 napig tartott.

Július 30-án vettem egy ovulációs tesztet ami kimutatta hogy az nap volt a legerősebb az ovulációm, és ezen a napon együtt voltam a párommal.Rá egy hétre volt egy kis barna és rózsaszín folyásom meg egy kis vérzés. Nagyon szeretnénk babát, 21 éves vagyok. Még akkor vettem terhességi tesztet minden egyes héten és mindegyik negatívat mutatott, voltam magán nőgyógyásznál aki megmondta hogy ő szerinte nem vagyok terhes, nincsenek ciszták, semmi eltérést nem látott a hüvelyi ultrahagon, de azóta sem jött meg a menstruációm. Nekem minden egyes menstruációkor barna folyással kezdődik, aztán jön a derékfájás, de most csak olykor-olykor fáj a derekam, nincs már folyásom sem. Hányingerem sokszor van, 3 hónap alatt híztam 4 kilót, de a hasam úgy néz ki mintha terhes lennék, de az orvos szerint nem vagyok az. Stressz miatt nem maradhat ki mer nem vagyok stresszes. :)

Nektek mi a véleményetek erről? Mi lehet ez az egész.



2017. okt. 1. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress masik orvost, aki elkuld hormon vizsgalatra. Csinalj tesztet .
2017. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináltam már tesztet, az is negatív lett, Azt elfelejtettem még írni, hogy sokszor van olyan érzésem mikor meg akarna jönni de nem jön meg, görcsöl a hasam alja is.
2017. okt. 1. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a túlsúly is okozhatja, hogy rendetlenkedik a ciklusod. Hasra hízó típus vagy a leírtak alapján, szóval mozgás + fogyókúra. Addig ne állj meg, amíg lapos nem lesz a hasad.
2017. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hormoncitsgálatot kell csináltatni. Valószínű valami hormonális betegséged van.
2017. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Hiába pontoztatok nullára, észlények, attól még a hasi zsír simán okozhat hormonális problémákat. A csapból is ez folyik, hogy mennyire káros, és mi mindent okozhat a zsigeri zsír.
2017. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek, valami nem stimmel. Nyilván nem kell a legrosszabbra gondolni, de a policisztás ovariumnak ez az egyik tünete. Hasra hízás és nem jön meg a menstruáció. Mindenképpen keress fel egy másik orvost és járjatok utána mi lehet a probléma, mert ez nem oké így.
2017. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!