Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, hányadik héttől...

Kismamák, hányadik héttől éreztétek a terhességi jeleket? S melyeket?

Figyelt kérdés
6.5 hetes terhes vagyok, de eddig csak a mellem feszül. Nyilván mindenkinek más más jön elő, de azt azért furcsállom, hogy nem járkálok wc-re, pedig elvileg azt minden kismama átéli.
2017. okt. 2. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak most pár hete jött elő az egyetlen(!) tünet, a sűrű pisilés. 38 hetes kismama vagyok.
2017. okt. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez mindenkinél más.

Én éjszaka is kijárok pisilni, nappal alig tudok valahová menni, mert hamar rámjön a pisilés- előbb-utóbb elér majd téged is, addig is ne várd. :)

2017. okt. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első tünet 19 hetesen jött: mozgott a hasamban. Sűrű vizelés a 37. héttől volt.
2017. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jött meg, a 17. héten kezdtem érezni a mozgását, aztán nőtt a hasam és a 3. trimeszterben szörnyű gyomorsavam volt.
2017. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 hetesen, hogy nem jött meg.

Aztán kb 20-22 hetesen, hogy megmozdult.

2017. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A terhességi tünetek egyénenként nagyban eltérőek lehetnek.

Nekem az elején egyáltalán nem volt sürű vizelési ingerem. Csodálkoztam is, de nem kellett 20 percenként pisilni, és az éjszakákat is végig aludtam.

Bezzeg most. 😀 Na de már közel 2 kilós a babám, és elöszeretettel gyömöszköli a hólyagom 😀 Szóval a lényeg, hogy nem feltétlen kell meglegyen minden tüneted azért mert terhes vagy. És örülj neki hogy nincs sok nyűgöd. (még) Lehet hogy majd lesz más. Boldog babavàrást 🙂

33 hkm

2017. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. okt. 2. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemvárt menses előtt kb egy héttel a mellem megőrült !

Duzzadt és kőkemèny lett !

Először menses jöttére fogtam..

Múlthéten pozi teszt..azóta se múlik,sőt rosszabb.

Aludni se bírok olyan kemènyek..

2017. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív teszt előtt pár nappal szurkált a hasam. De se a mellem nem fájt, se sűrű vizelési ingerem nem volt (végén se). 8-10 hét között esti hányingerem volt és húsundorom végig a terhesség alatt. 15 hetesen megmozdult és teljesen tünetmentes voltam végig.
2017. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!