Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek full negatívak ugye? Már...

Ezek full negatívak ugye? Már nagyon el vagyunk keseredve.4 éve nem jön a baba. Idén méhen kívüli terhességem is volt. Mar nagyon megvisel.

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 2. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
ez határozott negatív. voltatok már vizsgálatokon?
2017. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ezek negatívak.

Az orvosi vizsgálat mit mutatott? Lombikban nem gondolkoztok?

2017. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen voltunk. Párom spermáival vannak gondok. Szedi amiket felírtak neki...de -eddig csak ennyi...lombikban még nem gondolkoztunk....
2017. okt. 2. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is ugyanez, 3 éve. Én is kivagyok, kiutat sem látok... :(
2017. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj. Sajnalom. Tudom milyen rossz. Én már teljesen összetörtem. Együtt érzek veled...de hátha...én még nem adtam fel teljesen....
2017. okt. 2. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Lombikkal lehet azonnal sikerülne! Miért nem szeretnétek belevágni?
2017. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre mindkettőnknek idegen ez az eljárás. Még egy évet várunk. Addig barátkozunk a gondolattal. Párom is azt szeretné ha Ő "csinálná 'még a babát.😊. Még látjuk.
2017. okt. 2. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, érthető:). Meg ha "rá is értek a dologgal, akkor meg pláne. Szép gondolat a Párodtól.
2017. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!