Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 14. napon vagyok...

Aktus után 14. napon vagyok és negativat teszteltem lehet hogy korai?

Figyelt kérdés

Aktus utan 14.napon vagyok és ma délbe csinaltam tesztet de nem a reggeli pisiből és sajnos negatív lett:(:(

Szerintetek van esély rá hogy lehet hogy még nem mutatja ki a teszt az eredményt mert még korai?

Volt már esetleg valakinek olyan,hogy esetleg ebbe a napokba tesztelt és negatív lett neki,de késöbb mégis pozitivat tesztelt?


2017. okt. 2. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna reggel, de szerintem nem jött össze.
2017. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj másikat 1 hét múlva
2017. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy csütörtöki napon kellett volna megjönnie. Rá 4 napra hétfőn olyan halvány pozitív lett, hogy a Férjem azt mondta, hogy odaképzelem a 2.csíkot, de szerencsére nem így lett. Drukkolok:).
2017. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen remelem 1 het mulva mar pozitivat tesztelek:))


3.tol kerdezem hogy nemvolt semmi jele a beágyazódásnak vagy valami terhességre utaló jel?

2017. okt. 2. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ovu környékén volt-e az aktus, és mikorra nem várod. Ha még nincs itt a nemvárt, akkor valószínűleg korai volt a teszt.
2017. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szurkált a hasam, olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, de vérzés, ilyesmi semmi nem volt. Állandóan rohantam a wc-re, hogy nem jött-e meg, mert minden pillanatban olyan érzésem volt, hogy "na most biztos megjött", de szerencsére nem. #3-as voltam.
2017. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!