Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hasmenes terhessegi...

Lehet hasmenes terhessegi tunet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
sziasztok! biztos unjatok es erez meg egy ilyesfele kerdes van... de van mar egy fiam nala semmi tunetem nem volt. most mar 5honapja probalkozunk a parommal a kisteson. szoval szept.9en jott meg (mindig 28napos a ciklusom pontosan, de most ovu tesztet is hasznaltam) 23.an volt az ovulaciom es szombat ota megy a hasam... es akkor reggel megis szedultem hanyingerem volt. semmi mas tunetem nincs...talan ezsem az de hatha... vagy tudtok valami virusrol? sosem szokott menni a hasam ezert furcsa. koszi a valaszokat

2017. okt. 2. 15:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 25.en volt övük. 2 napja hasmenéssel küzdök. Nem tudom egybe vág e. Mi is próbálkozunk. Nekem 25 napos a ciklusom. Ma egész nap agyba vagyok szédelgek. Hányingerem van. Kislányommal a hasmenésen kívül ugyan ez volt. Egy héttel mielőtt megjött volna brutál érzéseim voltak. Szédülés álmosság. Mint most. És sosem gondoltam volna de aznap mikor még kellett volna jönnie elkezdtem barnázni. Mivel már pozitív volt a tesztem elmentem az ügyeletre. Ott egyből vettek vért. Hvg nézés. Már akkor 1700 felett volta hcg m. Azért voltam annyira rosszul.
2017. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Övük= ovum.
2017. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
neked is kb (lehetseges) beagyazodas kornyeken kezdodtek... oh.. ha egy ilyen csoda allna a hasmenesunk hattereben :) 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙌🏻
2017. okt. 2. 15:38
 4/26 A kérdező kommentje:
“nekem spec a beagyazodast hasmenes kiserte. mivel eletemben nem volt szinte, biztos hogy a beàgyazödástol volt. “ ezt most talaltam 🙈😊 miota probalkoztok?
2017. okt. 2. 15:41
 5/26 anonim ***** válasza:
4 éve.....😐. Hát jó is lenne. Nem sértődnek még ha ez miatt lenne hasmenésem 😊😉
2017. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
hat bizzunk a legjobbakban 😊 drukkolok nektek! 🙏🏻
2017. okt. 2. 16:40
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem is hasmenés volt az első tünet a fiamnál. Simán lehet
2017. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Beágyazódáskor hasmenésem volt nekem is. 3 gyerekem van, 4 terhességem volt, az egyik sajna nem maradt velünk. De két terhességemnél tutira mondhatom, hogy az okozta a hasmenést. Drukk :)
2017. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
ma még iszonyatos hanyinger szedules is elkapott. hasszurka meg mindig... 🙈 annyira szeretnenk🙏🏻
2017. okt. 3. 14:47
 10/26 A kérdező kommentje:
utolso! koszonom, hogy irtal!! 😊 sajnalom az egy picikedet... 😞 nemkonnyu az ilyen...
2017. okt. 3. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!